Рятівників вітали урочистостями та преміями (фото)

У Дубні привітали працівників надзвичайної служби з професійним святом
Вся країна вшановує працівників служби надзвичайних ситуацій 17 вересня. І хоча в області святкування минуло за декілька днів до цього, дубенських рятувальників вітали саме 17 вересня на території їхньої частини. 4 Державний пожежно-рятувальний загін поєднує підрозділи розташовані в 4 районах, а особовий склад налічує 124 особи.

Урочистості до Дня рятівника традиційно розпочалися гімном в незвичному рок-стилі, словами подяки владі району і міста за підтримку та своїм колегам за старанну працю від Михайла Домарацького, начальника 4-го Державного пожежно-рятувального загону.

На святі побували і представники духовенства, які, на чолі з благочинним міського благочиння Василем Лозинським, привітали рятівників, помолилися і попросили благословення в Бога на нелегку справу. Також священики освятили нового «співробітника» – скульптуру рятівника, яку встановили напередодні свята, а ідея створення якого виникла вже давно.

«Насамперед це свято саме чоловіків і мало яка служба може похвалитися такими досягненнями як ДСНС. Бажаю вам хорошого сну, щоб вас не будили тривожні дзвінки, щоб ваші сім’ї були вашим надійним тилом, а також міцного здоров’я», – привітав рятівників Андрій Пахолок, помічник народного депутата Олександра Дехтярчука, а також відзначив декількох працівників подяками.

Вітали рятувальників і представники влади району, а саме голова РДА Юрій Парфенюк та голова районної ради Олександр Козак, які теж, окрім вітань, нагородили найбільш старанних рятувальників.

«Дуже приємно, що в цій частині є історія і є сьогодення, яке бачить майбутнє, розвиток. Ви бачите як останнім часом рухається матеріально-технічне забезпечення, це вдається спільними зусиллями з державного, обласного та районного бюджетів, щоб забезпечити вас формою, одягом і тими засобами пожежогасіння, які вам потрібні. Якщо ми й надалі будемо так працювати, то зможемо досягти кращих результатів. А керівництву я бажаю гарної роботи та співпраці з органами державної виконавчої влади, тому що завжди виникають завдання і бачення розвитку. Цій частині завжди щось потрібно і добре, що є керівник, який має бажання її розвивати», – зазначив Юрій Парфенюк.

Вітали працівників служби надзвичайних ситуацій представники й влади міста, а саме секретар міської ради Віктор Недашковський та заступник міського голови Василь Скринчук, які також нагородили рятівників грамотами Дубенської міської ради.

«Хто піде в вогонь і в воду людям всім на допомогу» – звичайно, це про рятувальників. Важко переоцінити ту важливу роботу, яку ви виконуєте, тому що ви з’являєтеся в перші хвилини в тих місцях, де відбуваються якісь біди. Ваша робота заслуговує великої похвали та шани. Менше вам критичних викликів, щоб ваша служба полягала лише в чергуванні, а не у виїзді на різні ситуації», – звернувся до рятувальників Василь Скринчук.

Перший заступник ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький теж привітав рятувальників, побажав, щоб кількість викликів збігалася з кількістю повернень. Також полковник вручив грамоти та повідомив, що за дорученням начальника Головного управління, підписав указ, згідно з яким кожен працівник отримає премію в розмірі 1 тис. грн.

Звернувся до рятівників і ветеран їхньої професії Василь Боришкевич, що багато років працював начальником Відділу надзвичайних ситуацій Дубенської РДА, який побажав, насамперед, сухих рукавів та приніс поповнення для музею підрозділу – два шоломи, один з яких побував на Майдані.

(87)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.