Протестували чи ні? Як би відреагували на евакуйованих із Китаю

В область везуть евакуйованих з Китаю – як вчинили б депутати
Коронавірус не наскільки сильно хвилював українців до вчорашнього дня. В Україну з Китаю повернулись земляки та іноземці. Евакуйованих з Уханю привезли в Нові Санжари, що на Полтавщині. Там їх зустріли неприязно – з камінням і лайкою. Мітингувальники не пропускали автобуси та погрожували розмістити їх в Чорнобилі. А як би вчинили наші краяни – журналісти Інформаційного порталу м. Дубно запитали думку голів та представників депутатських фракцій Дубенської міськради, оскільки вони представляють інтереси народу. Ми поцікавились, що думають обранці щодо цих подій, змоделювавши таку ситуацію:
«У нашу область, можливо, й на Дубенщину, везуть евакуйованих людей, що робили б Ви? Були б за чи проти? Чи протестували?»
Ось як відповіли депутати.
«Вони що не українці? А якби там діти були? – відразу запитала Тетяна Гончарова. – Самі кричимо, що ми єдина країна і не приймаємо українців?».
Обраниця вважає, що такими діями ми осоромились на весь світ. Схожа думка про те, що це українці і вернулись додому в Миколи Стрільчука:
«Вони що винні?»
Щоправда, треба було забезпечити безпеку для решти населення, поселити їх. Так само вважає Леонід Дудко:
«Це ж наші люди, українці».
Як і колеги не протестував би Андрій Хижняк.
У тому, що таку ситуацію спровокувала влада в Києві переконаний Юрій Коханець, тому що спершу людей налякали про коронавірус, а потім спеціально політики награли.
«Якби вони їхали до нас, я готовий ризикнути своїм здоров’ям і зустріти їх», – сказав депутат.
Єдиним, хто «був би не в захваті» став Юрій Момотюк. Але одноосібно б рішення не приймав, з’ясував думку компетентних людей. І якби більшість дубенчан протестували проти приїзду евакуйованих, то він підтримав би жителів.

(297)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

1 Response

  1. Толік сказав:

    А можна подумати, що хтось із вищеперерахованих чиновників, був би у захваті від того, що їхня “патріотична” думка піде у розріз думці переляканої громади міста. На лице замовлений характер цієї статті, яскраво націлений на Момотюка Юрія…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.