Про Дубно говорили в області

НСЖУЗокрема, про роздержавлення газети «Замок» під час конференції НСЖУ
31 березня голова Рівненської обласної ради, член Національної спілки журналістів України Микола Драганчук привітав учасників ХІV звітно-виборної конференції Рівненської обласної організації НСЖУ.
З метою участі у роботі конференції до Рівного завітали секретар НСЖУ Сергій Омельчук і голова Волинської обласної організації Михайло Савчак.
Як зазначив у своєму звіті голова РОО НСЖУ Дмитро Тарасюк, Рівненщина є першою серед областей України, які активно беруть участь у реформуванні державних і комунальних друкованих ЗМІ. Так, у першому етапі реформування взяло участь 14 комунальних газет.
Не оминули у своїх виступах журналісти і прикрих випадків у перешкоджанні реформуванню газет, як це було у Сарнах і в Дубно. Саме під час проведення конференції, за повідомленням головного редактора газети «Замок» Миколи Мороза, у приміщення редакції прийшли невідомі особи, які назвалися активістами та представниками поліції і затребували фінансові документи.
Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук назвав такі дії неприпустимими й терміново зв’язався із керівником Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерієм Присяжнюком. Працівники редакції, до яких були застосовані неправомірні дії, написали відповідні заяви. Микола Драганчук зазначив, що у таких чи подібних випадках у діяльності, він завжди готовий прийти на допомогу журналістській спільноті.
Делегати були одностайними у своєму виборі та повторно обрали головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка.
За матеріалами: Рівненська обласна рада

(31)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.