Посадовці навчались застосовувати законодавство при публічних закупівлях

В області провели практикум для посадовців органів місцевого самоврядування
Сьогодні, 21 січня, Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro. Здійснення публічних закупівель в ОМС. Оренда комунального майна». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські голови, заступники міських, селищних голів, секретарі рад, інформують у Рівненському відділенні АМУ.
Модератор заходу – сертифікований тренер у сфері публічних закупівель Мирослава Примак ознайомила учасників із роботою та використанням електронної торгової системи «ProZorro» в рамках чинного законодавства, учасниками та адміністраторами системи, пояснила зміст тендерної документації, кваліфікаційні вимоги до учасників торгів.
Окрему увагу приділено публічним закупівлям, а саме організації закупівельної діяльності на електронному майданчику: формування електронного плану закупівель, подання оголошення про закупівлю, підготовка відповіді у період уточнень, аукціон, кваліфікація.

Практикум, який супроводжувався презентаціями, допоміг представникам органів місцевого самоврядування розібратися в окремих положеннях нормативно-правової бази, обмінятися практичним досвідом і знайти відповіді на багато запитань.

 

(45)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.