По 2 срібні та бронзові нагороди здобули юні борці

Борці Дубенщини достойно виступили на Всеукраїнських змаганнях
Відкритий всеукраїнський турнір серед юних борців 2005-2008 р. н., присвячений видатним тренерам та спортсменам Ковеля відбувався протягом 5-7 квітня. У змаганнях взяла участь 21 команда та 220 учасників з різних куточків України. Турнір пройшов на високому організаційному рівні, крім того для спортсменів організували цікаву концертну програму та екскурсії. Хороші результати команди Дубенщини, яка завоювала дві срібні та дві бронзові нагороди.
Краща в команді була Тернюк Яна – тренер Світлана Фірсова-Кондратюк. Вигравши дві сутички, у боротьбі за перше місце зустрілася з чемпіонкою України Інною Бугай зі Львова і в результаті поступилася їй, завоювавши срібну медаль всеукраїнських змагань.
Ще одну срібну нагороду здобула наймолодша з наших учасниць Лаговська Софія (до 24кг) – тренер Степан Ілюсь.
Бронзові медалі завоювали Павлюк Назар (до 26кг) та Грицюк Галина (до 33кг) – тренер Степан Ілюсь.
Успішно на цих змаганнях виступив наймолодший учасник, восьмирічний Літовінський Михайло, який зайняв почесне четверте місце серед двадцяти учасників у ваговій категорії до 29 кг – тренер Степан Ілюсь. Четверте місце має Гресько Анастасія у ваговій категорії (до 53кг).