ОСББ вчитимуть отримувати «теплі» кредити

У Дубні ОСББ вчитимуть як отримати кредит на утеплення будинку
Наразі триває прийом заявок від ОСББ на участь у державній програмі Фонду енергоефективності України «Енергодім». У Рівному організували навчання для співвласників житлових будинків з метою отримання кредитів. Такі ж тренінги проведуть для ОСББ Костополя та Дубна.
Навчання організовує департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА спільно з Проєктом «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень «HOUSES» та Програмою IFC «Енергоефективність для України».
Микола Ільїнов, фінансовий консультант Програми IFC «Енергоефективність для України» (на фото), під час тренінгу розповів про джерела фінансування заходів з енергомодернізації ОСББ. Їх є три – накопичення коштів мешканцями будинку, оплата усієї суми одразу та отримання кредиту в банку. На сьогодні єдиним акредитованим банком-партнером Програми «Енергодім» є Укргазбанк. Втім, можна співпрацювати і з іншими установами.

Нагадаємо, Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі +20%. Очікуваний середній рівень економії споживання енергетичних ресурсів за сукупністю всіх проєктів, що фінансуються в рамках Програми від 30%.
Детальніше про державну програму «Енергодім».

(63)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.