Неочікувані, але приємні: До Дня захисника влаштували урочистості (фото)

Військові, добровольці та волонтери Дубенщини отримали нагороди
У День Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня відзначають День козацтва, створення Української повстанської армії та День захисника України. З цієї нагоди напередодні в Дубенському замку пройшли урочистості. Вітання, нагороди отримали 50 військових, добровольців, резервістів, рідні загиблих воїнів і волонтери.

З вітальним словом виступив голова Дубенської районної державної адміністрації Володимир Іщук:
«Це маленьке свято-вшанування, яке ми можемо зробити для Вас. Багато чого закцентували в переддень свята і його важливості для нашої нації й нашої держави. Зараз, як ніколи, ми маємо бути єдині, і я переконаний, що наші збройні сили такими є. Неоціненний вклад у розвиток нашої держави зробили та по сьогодні роблять Збройні Сили України. Також необхідно згадати за волонтерів, які на початку військових дій своєю допомогою заповнили якраз ту нішу, ту комірочку, яка була повністю пустою. І завдяки цій підтримці військові вистояли, тому що знали, що за ними волонтери. Великій частині – це тим, хто практично на початку військових дій чи був мобілізований, чи пізніше підписав відповідний контракт і проходить військову службу, навіть по тепер уже черговий контракт – шана і повага Вам. Я ще раз повторюсь: велика шана і повага вашим батькам та тим батькам, які сьогодні в залі. Бо саме Ви виховали таких дітей. Нехай, звичайно, найшвидшим темпом закінчаться військові дії з перемогою нашої України та хлопці й дівчата, які ще сьогодні перебувають на передовій, другій, третій лінії, повертаються додому живими та неушкодженими. Слава Вам і Слава Україні!».

Присутні хвилиною мовчання вшанували: українських козаків, героїв УПА, героїв Небесної Сотні, борців за свободу під час Революції Гідності; героїв, що полягли в боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої України на Сході.

«Я не очікувала. Мене запросили разом із нашими хлопцями, оскільки я є секретарем спілки ветеранів АТО Дубенщини. Це міськрайонна спілка, там займаються нашими хлопцями. Це для мене дуже велика нагорода і я безмежно вдячна. Готова служити далі Україні та українському народу. Я завжди кажу, що найбільша нагорода, коли мої хлопці живі та здорові повертаються із фронту. А коли мою працю так оцінюють, то звичайно приємно», – розповіла волонтерка Тетяна Талавера.

Низький уклін та квіти отримали матері загиблих воїнів АТО, які були присутні в залі.

Поділилась своїми емоціями від отриманої нагороди військовослужбовець Вікторія Підборецька:
«Мені було дуже приємно, я не очікувала. Це моя перша нагорода і мені поки що не передати словами, що вона для мене означає. Я не можу цього пояснити. Мені дуже приємно. Я не знаю чи заслужила її, але якщо вручили, то це щось означає. Напевно, не дарма я служу в армії».

Гостей свята вітали вокально-хореографічними композиціями та гумором.

(285)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.