«Необхідно відкрити магазин та забезпечити присутність поліції»

Результати опитування мешканців Привільненської ОТГ з питань безпеки в громаді
Опитування є однією зі складових комплексного дослідження, що стане основою для подальшої розробки і впровадження безпекових заходів. Вони будуть направлені на поліпшення ситуації в громаді із залученням усіх зацікавлених сторін.
Як показали результати дослідження, 53% мешканців Привільненської громади визначають безпекову ситуацію в своєму населеному пункті загалом нормальною, хоча є певні приводи для тривоги. При цьому 2% – загалом несприятливою. Ще 1% – критичною, кризовою.
Більшість опитаних (35%) вважають, що найважливішими проблемами для громади є міграція населення та зменшення народжуваності, в т.ч. відтік молоді і кваліфікованих кадрів. 28% учасників опитування непокоять недостатні можливості заробляти собі на життя чи отримувати соціальні виплати. Крім того, респонденти вказували на проблеми з нагромадженням відходів, наслідками аварій на підприємствах та їхньої діяльності, які впливають на мешканців громади, тварин, рослинність (15%), доступом людей до питної води, харчових продуктів і непродовольчих товарів (12%), станом охорони здоров’я людей і тварин від хвороб, епідемій тощо (11%).
Менше мешканців Привільненської ОТГ турбують стан пожежної безпеки (10%), зовнішнє вторгнення на територію України і пов’язані із цим загрози для людей та їх майна (10%), проблеми з доступом до енергоресурсів (9%), злочинність і правопорушення (9%), а також занедбані будинки, покинуті склади, у т.ч. безхазяйне майно, підтоплення водою, зникнення кришок каналізаційних люків, стан безпеки на водних об’єктах, аварійний стан дерев (6%).
Перш за все, на думку учасників опитування, необхідно відремонтувати дороги, відкрити магазин, забезпечити присутність поліції та безпеку на дорозі.
61% опитаних мешканців упевнені, що братимуть або скоріше за все братимуть участь у заходах, спрямованих на підвищення безпеки в громаді. Ще 25% – не визначилися з цього приводу. І лише 6% не готові долучатися до подібних заходів.
71% респондентів готові брати участь у заходах з прибирання території громади. Ще 17% – у роботі добровільних дружин, 7% – у роботі пожежної команди і 5% – в інших заходах.
59% опитаних мешканців вважають, що влада достатньо інформує їх про загрози і небезпеки в громаді, а також те, що робиться для їх усунення чи мінімізації. Ще 21% – недостатньо, а 20% – не змогли відповісти.
42% респондентів хотіли б отримувати інформацію про загрози і небезпеки в громаді, а також те, що робиться для їх усунення чи мінімізації через місцеві газети. Ще 38% – через місцеві газети розміщення інформації на дошках оголошень, а 20% – через інформаційні буклети.
За матеріалами: Інформаційний відділ РОГО КВУ

(472)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.