Наливайченко виступив у Дубно

DSC_0349Валентин Наливайченко виступив у Дубно як громадський та політичний діяч.

Виступ Наливайченка В.О. розпочався із християнського привітання до місцевих жителів, які зібралися біля будинку “Дітей та молоді”. На зустріч гість запізнився приблизно на пів години, так як добирався із Млинова, де також проводив зустріч із місцевими жителями. Валентин Олександрович висловив солідарність із політичною партією “Прогрес” міського осередку, яку очолює Дивак Тетяна Пилипівна – де-юре, а де-факто – колишній мер м. Дубно Дудко Леонід Іванович.

Валентин Наливайченко пояснив, що він пішов з посади голови СБУ,  тому що він будучи очільником такої структури не міг повним обсягом боротися із корупціними схемами, які на превеликий жаль осталися і в цій владі, яку він вважав ідейною та патріотичною. “Тому що в бородьбі  з корупцією, всі повині іти до одної мети, а не робити поодинокі вистріли” – це якщо перефразувати монолог політика. На разі Наливайченко В.О. очолює громадську організацію антикорупційного руху України,  і метою приїзду в наше місто та в інші міста України- це донести свою патріотичну позицію, своє бачення влади та зібрати побільше однодумців.

На зустрічі з Наливайченком були присутні волонтери нашого міста, представники правого сектору, журналісти місцевих газет та просто громадяни. Валентину Олександровичу місцеві жителі задавали різні питання, в більшості які відносилися до теми приїзду. Також одним із громадян було задано запитання, коли люди в Києві відстоювали вирішення питання по “валютним кредитам”, їх працівники СБУ насильницьким способом розганяли, при цьому не дивлячись даже на жінок, на що Наливайченко В.О. відповів що відношення до цього працівники СБУ не мали, а мали відношення працівники міліції, відносно деяких з них СБУ порушила кримінальні провадження .

З власного джерела.

(96)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.