На виставці-конкурсі школярі презентували оригінальні роботи

виставка-конкурс робіт школярівРоботи дубенських школярів представлені у 12-ти розділах виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
На базі Дубенської СЮТ відбулась виставка-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Основна мета і завдання проведення виставки – виховання у дітей зацікавленості до науки та техніки, творчого відношення до роботи, всебічна допомога школі у профорієнтації учнів, розвиток раціоналізаторських та конструкторських здібностей учнівської молоді, а також сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчої діяльності.
У виставці-конкурсі взяли участь загальноосвітні навчальні заклади міста, які попередньо провели аналогічну виставку в своїх навчальних закладах.
Експозиція виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» представлена 12-а розділами: електротехніка та радіоелектроніка; промислова техніка; транспортні засоби; сільськогосподарська техніка; технічні навчальні посібники; екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство; спортивно-технічне моделювання; космічна техніка; техніка майбутнього; історичні моделі; ігри та іграшки з елементами техніки; архітектура та будівництво.
Члени журі старанно оцінили вироби школярів, дотримуючись критеріїв оцінювання, а також відібрали кращі роботи на обласну виставку-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Експонати оцінювали за такими критеріями: оригінальність ідеї (конструкції); складність приладу; трудомісткість виготовлення експонату; дієздатність експонату; дизайн, та якість виготовлення приладу; виконання вимог правил техніки безпеки; якість технічної документації;
А ще враховувались і майстерність виконання, творчий підхід, новизна форми, практичне застосування.
Найкращі виставкові роботи настільки оригінальні за видумкою і фантазією що заслуговують окремої уваги та похвали.
Учні 9 класу СЗОШ № 5 Артур Лелеткін та Богдан Рибарчук з ініціативи вчителя Василя Ляховича виготовили «Прес для утилізації алюмінієвих банок в домашніх умовах».
Електрофіковану іграшку «Маяк» за порадою вчителя Василя Панасюка сконструювали учні 9-В класу ЗОШ №6 Максим Мельничук та Олександр Дасмамедов.
А учень гімназії №2 з 9-В класу Андрій Йовик виготовив оригінальний «Електроконструктор». Керівник проекту вчитель Віктор Осійчук.
Унікальну модель токарного верстата під керівництвом вчителя Михайла Олейницького втілили в життя троє учнів ЗОШ № 1, це восьмикласники брати Даниїл та Веніамін Лісовці та Сергій Булака з 9-Б класу.

Кращі роботи юних дубенчан будуть представлені на обласну та Всеукраїнську виставки.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(72)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.