На Рівненщині за тиждень викрили 17 порушень природоохоронного законодавства

На Дубенщині виявили особу, що здійснювала продаж риби без належних на це документів
У період з 20 по 27 листопада інспекторським складом Рівненського рибоохоронного патруля було викрито 17 порушень природоохоронного законодавства, з них: за ч.3 ст.85 КУпАП – 14 порушень; за ч.4 ст.85 КУпАП – 1 порушення; за ч.1 ст.88-1 КУпАП – 1 порушення та 1 акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. Сума накладених штрафів 1071 грн. За вказаний період вилучено 4 знаряддя лову та 3 кг риби.
Так, 24 листопад у смт. Млинів Дубенського району близько 10 год на місцевому ринку  виявили особу, що здійснювала продаж водних біоресурсів (щуки – 3 кг) без належних на це документів. На вказану особу складені адмінматеріали за ч.1 ст.88-1 КУпАП.
Рівненський рибоохоронний патруль нагадує, що  1 листопада  на водоймах Рівненської області розпочалася осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах, яка триватиме до початку нерестового періоду. Не нехтуйте забороною й здійснюйте рибальство виключно поза межами зимувальних ям й у  дозволений спосіб.
Додатково:
Риболовля у цей період дозволяється за межами зимувальних ям зимовими вудками та жерлицями всіх видів з криги та, у разі відсутності льодового покриву, нахлистовими, донними, поплавковими вудками та спінінгами всіх видів з використанням штучної або природної принади, загальна кількість гачків на яких не повинна перевищувати 7 одиниць на одного рибалку.

(612)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.