На підприємстві та в дитсадку працювали рятувальники    

Надзвичайники взяли участь у навчаннях і поспілкувалися з дітлахами
Дубенські рятувальники провели бесіду з дітлахами Озерянського ДНЗ і взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях. 8 листопада в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Дубенського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області провели бесіду з дітлахами Озерянського ДНЗ. Протягом зустрічі дітям розповіли про наслідки дитячих пустощів з вогнем. Працівники ДСНС наголосили про небезпеку вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявлені.
Наприкінці заходу всі діти отримали інформативні листівки та зробили фото на пам’ять, після чого подякували за розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки в різних життєвих ситуаціях.

Цього ж дня рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях щодо підготовки органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події характерні для осінньо-зимового періоду на об’єкті ПП «Комбінат продуктів харчування», з метою відпрацювання спільних дій між підрозділами міста та району, удосконалення навичок гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій.

За легендою навчань в котельні, що обслуговує об’єкт, внаслідок порушення технологічного процесу, а саме: через іскру від запальника в топці котла сталося загоряння газу з утворенням фонтану з подальшим тлінням часток сажі в газоході.
Ускладнювало роботу підрозділів ДСНС наявність в приміщенні потерпілого, а також можливість вибуху. Тому перед рятувальниками постало три нелегких завдання: пошук та порятунок потерпілого, запобігання вибуху котлів та ліквідація «пожежі». З усіма поставленими завданнями працівники впоралися на відмінно.

Також рятувальники надали представникам об’єкту методичну допомогу з питань забезпечення пожежної та техногенної безпеки, порядку дій в разі виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій.
По закінченню навчаннь відбулося підведення підсумків.

(35)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.