Молода жінка з COVID-19 народила немовля та померла

Породілля та новонароджене немовля померли через кілька днів після пологів
Про смерть молодої жінки стало відомо з соцмереж 25 січня. Колеги співчували начальнику відділення призову Млинівського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки (колишній військкомат) з приводу смерті дружини та сина. Пізніше нам стало відомо, що млинівчанка Надія Возюк, хворіючи на COVID-19, народила хлопчика. Журналістка Інформаційного порталу м. Дубно дізнавалась деталі в керівника Дубенського пологового будинку.
Жінка народжувала в нашому пологовому, оскільки в неї діагностували коронавірус. Хлопчик появився на світ на 28 тижні вагітності, тобто недоношеним. Стан вагітної погіршувався за акушерсько-гінекологічними показниками, а тому через нагальну потребу зробили кесарський розтин. 20 січня млинівчанку перевели в область.
«Дитину забрали відразу в реанімацію в Рівне, бо там глибока недоношеність. Вчора немовля померло», – розповів Ростислав Андрощук.
За неофіційною інформацією, в жінки були ще патології. Коронавірус і вагітність спровокували захворюваності, що «дрімали». Остаточну причину смерті дізнаються завдяки розтину.

(6341)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

1 Response

  1. Січень 26, 2021

    […] У Дубенському пологовому будинку повідомили, що жінка з Млинова народжувала у них, бо саме тут надають допомогу вагітним з області, у яких діагностували коронавірус, про це повідомляє Інформаційний портал міста Дубна. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.