Місто поповниться дитячими майданчиками, тренажерами та вільною Wi-Fi зоною

Майже 3,5 тисячі дубенчан взяли участь в голосуванні за проекти громадського бюджету
Сьогодні, 26 грудня, підбили підсумки конкурсу проектів, які реалізовуватимуть коштом громадського бюджету. Засідання координаційної ради відбулося у Дубенській міській раді і розпочалося зверненням мера до присутніх:
«Ви бачите перед вами 7 проектів, які ввійшли в фінансування на суму 967 тис. грн. Я від себе вношу на ваш розгляд таку пропозицію – все-таки розрив між 7 і 8 місцем дуже незначний, а далі пішла вже серйозна різниця. Все-таки люди працювали і я знаю настільки живе сьогодні стадіон наш і розвивається, настільки ним користуються мешканці Дубна. Я пропоную звернутися до сесії міської ради і знайти кошти з перевиконання за підсумками 2018 року. Якщо будуть інші джерела для фінансування, можливо виграємо суди з елеватором, просити 132 тис. 400 грн, щоб реалізувати і 8 проект – Спортивний майданчик «Street-workout» біля стадіону «Спартак», – запропонував Василь Антонюк.

За таку пропозицію не проголосував позитивно депутат Юрій Момотюк, який мав запитання до джерел фінансування цього проекту. Через низьку явку на засіданні координаційної ради її членів, одного «утримався» вистачило, щоб рішення не пройшло.
За підсумками голосувань, у 2019 році коштом громадського бюджету у Дубні реалізовуватимуть такі проекти:
– Антивандальні тренажери на території ЗОШ №6, мікрорайон «Хмільники» – 450 голосів, автор Олександр Ковальчук;
– Подаруй майданчик мрії дітям у власному мікрорайоні Базарчика, Садової – 446 голосів, автор Дмитро Гнатюк;
– Дитячий майданчик «Сонечко» у мікрорайоні «Райлікарня» – 416 голосів, автор Наталія Антонюк;
– Археологічна експедиція на Острові Дубовець – 393 голоси, автор Андрій Бардецький;
– Щасливе дитинство – 384 голоси, автор Оксана Мельник;
– Вільна Wi-Fi зона для громадського простору – 336 голосів, автор Олександр Кондратюк;
– Система відеонагляду міського будинку культури та дитячого майданчика – 334 голоси, автор Михайло Кострицький.

За проект Володимира Сидорчука проголосувало 313 містян, що лише на 21 людину менше ніж за попередній. Проте, не зважаючи на підтримку Василя Антонюка, спортивний майданчик біля Спартака у місті не з’явиться коштом громадського бюджету.
«Сталося те, що сталося, мені шкода. Я думаю, що свідома частина ради сьогодні за те, щоб впровадити цей проект, але ж є інші моменти, які ставляться вище громадських», – додав міський голова і засідання координаційної ради закінчилось.

«Я вважаю що ми перемогли тому, що вели роботу. Ми з цими людьми працювали, розмовляли, розповідали як це буде виглядати. Частина наших партнерів мали розуміння, що наш проект собою являє. Участь в роботі та в екскурсіях брали учні шкіл, волонтери. До нас приїжджали люди з інших міст – Рівного, Києва, Львова. Вся ця спільнота й підтримала нашу ідею, а ми їх лише підштовхували», – зазначив автор одного з проектів, які незабаром реалізовуватимуть, Юрій Пшеничний.
Варто зазначити, що в голосуванні за проекти громадського бюджету взяли участь близько 3,5 тисяч містян, 77% з яких скористалися електронною реєстрацією.

(543)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.