«Миколайчики» з Дубенщини в дорозі до дітей з прифронтової зони

Дітям Луганщини та Донеччини поїхали подарунки з Дубенщини
Упродовж минулого тижня Дубенською райдержадміністрацією проводилась благодійна акція по збору подарунків для дітей з будинків-інтернатів та дошкільних навчальних закладів у прифронтових районах Донецької та Луганської областей.
Усі зібрані речі, а це – книги, канцтовари, солодощі, одяг, іграшки, засоби гігієни, вітальні листівки – уже в дорозі до дітей.
Почесну місію доставки подарунків виконує особисто голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк. Його помічниками стали начальник відділу житлово-комунального господарства Анатолій Рудик, головний спеціаліст з питань мобілізації Андрій Сімак та головний спеціаліст відділу діловодства Павло Кондратюк.

Дана поїздка відбувається в рамках Меморандуму про співпрацю між Рівненською облдержадміністрацією та Луганською військово-цивільною адміністрацією підписаного у 2016 році. Також із делегацією з Дубенщини їде начальник відділу освіти Острозької РДА Олександр Харчук.
«Ми плануємо відвідати навчальні заклади у прифронтових районах та військовослужбовців з 301 бригади.  Маємо намір підписати Угоду про співпрацю зі Станично-Луганським районом Луганської області та хочемо запросити їхніх діток до нас на різдвяні свята» – поділився планами Юрій Парфенюк.

На заклик до участі в благодійності відгукнулись 43 навчальних заклади Дубенського району, керівництво та працівники райдержадміністрації, її структурних підрозділів, Дубенська районна рада, центр зайнятості, управління водного господарства, відділ статистики, управління Фонду соціального страхування, Дубенський історико-культурний заповідник та сільські ради району. Не залишились осторонь й підприємства та підприємці – ФГ «Гомін землі», ФГ «Голдфілд», ПрАТ «Єврошпон-Смига» та підприємець Олексій Сматієвич. Також подарунки дітям передав голова Дубенського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Святослав Метелюк, повідомляють в Дубенській РДА.

Керівництво райдержадміністрації висловлює щиру подяку кожному, хто долучився до благодійної акції.

(132)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.