Мешканка громади відзначила 100-літній ювілей (фото)

На Дубенщині голова громади та староста привітали довгожительку Феодосію Малик
«Сто років для світу, країни чи навіть міста – дріб’язок у просторі часу, а сто років для людини – практично вічність. Не кожному випадає нагода прожити таке довге життя.
1 червня свій 100-літній ювілей відзначила мешканка села Новоукраїнка Ярославицької громади Феодосія Малик. З цієї нагоди довгожительку привітали сільський голова Леонід Прудніков та староста Анатолій Фомін і побажали ювілярці міцного здоров’я, Божої опіки та бадьорості духу.
В родині Феодосії Романівни досі довгожителів не було, тому кожен день народження мами – свято для усієї сім’ї.
Зі сльозами на очах ювілярка повідала свою життєву дорогу: народилася на Вінничині, маючи три сестри та два брата, (з сестрами після голодомору не бачилася…), була наймолодшою в сім’ї. На важку долю Федосії Романівни випало випробування голодомором та війною. «Найстрашним спогадом стали 1932-1937 роки, коли люди виживали від відсутності їжі та… ледве почав загоюватися біль від голодомору, як почалася війна. Коли німці палили села, виразно пам’ятає, як втікала під обстрілами по мінному полю і лише Божою волею залишилася в живих. Допомагала звільняти рідний край в партизанах». В вересні 1981 року переїхала на Рівненщину. Все життя тяжко робила, неодноразово нагороджувалася різними відзнаками та грамотами, користувалася авторитетом серед жителів села.

Секрету довголіття Феодосія Романівна не має, говорить: все життя багато працювала, тому й прожила до ста. «Як кому назначено од Бога. Аби здоров’я, то можна й двісті, аби жити», – каже ювілярка. Навіть зараз пані Феодосія постійно в русі: то їсти варить, то по кімнаті порається, то правнуків забавляє.
На сьогодні, пані Феодосія проживає з сином. Виростила 2 онуків і 5 правнуків. Усіх їх оточує турботою і мудрими порадами. Найбільшою біллю сьогодення є нинішня війна, в якій на захист України стали обидва її онуки та правнучка.

У цей славетний ювілей хочеться побажати Вам, Феодосіє Романівно, миру, добра, міцного здо­ров’я, душевного спокою та родинного затишку в другому сторіччі життя. Адже це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю! Та­кий юві­лей — дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти такий поважний вік. Міцного здоров’я Вам та мирного неба!!!», – повідомляють на сторінці у facebook Ярославицької громади.

(484)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.