Мер запевнив, що місто наполовину самоокупне

Очільник міста прозвітував про діяльність влади
Минулого тижня в передостанній робочий день міський голова Дубна звітував про роботу у 2019. Послухати та поставити запитання в основному прийшли працівники бюджетних установ, депутати, пенсіонери та представники ЗМІ. Звіт міг би не відбутись через те, що мер захворів. Але хриплим голосом із кашлем Василь Антонюк все ж доповідав:
«Сьогодні ми досягли 49% власних надходжень, тобто місто наполовину самоокупне. Основними джерелами бюджету є заробітна плата, земля, єдиний податок та інші, в тому числі акцизний збір. Сьогодні 27.12.2019 року районна лікарня називається міською (присутні зааплодували – прим. ред.). Можливо, і не було б цього, якби не було співпраці з обласною державною адміністрацією. Так, є гарна співпраця і 2020 рік буде визначальним для нас в плані соціальних вирішень. Разом з депутатами ми ухвалили надати можливість розвиватись підприємству «Склоресурс». Це дасть нам додаткові платежі в місцевий бюджет. Остаточно відомо, що в січні з Луцька переїжджає до нас військова комендатура, а це ще 5-7 мільйонів».
Пізніше керівник міста зазначив, що це підрозділ повітряних сил. А ще зауважив про перспективи сміттєсортувального підприємства, бажання, щоб Державний історико-культурний заповідник м. Дубно став національним, відзначення 920 річниці міста на державному рівні, подолання конфлікту з «Дубномолоко». За роботу мер подякував депутатам, працівникам освіти, особливо директорці інклюзивно-ресурсного центру, працівникам культури.
Запитань до міського голови в присутніх не було багато. Поставлені стосувались екології, ремонту тротуарів.
«На все є проекти. Навіть на той самий міст і ще 21 дорогу, але щоб їх впроваджувати треба гроші. Ми почали робити Грушевського, зробимо з’їзди», – відповів Василь Антонюк.

Цікавились дубенчани, що буде з земельними ділянками на Семидубській (з правої сторони як на могилки) та поруч з Епіцентром. Частину першої на аукціоні продали для підприємства «Аметист плюс», а частину – для Склоресурсу. Землю на Грушевського взяла в оренду київська фірма за 1,5 млн у рік.
«У цьому році гідно проведено перепоховання на кладовищі на вул. Семидубська жертв НКВС, яких розстріляли в тюрмі. Хотілося б, щоб на цьому кладовищі був утворений пантеон, де місто могло б ховати поважних людей, тих, хто заслужив, героїв. Прохання, щоб був проект цього, положення про такий пантеон, кого могли б хоронити там. Ми з Ерною Ананіївною, паном Василем бачили як це зроблено у Львові, де похований почесний громадянин Дубна Борис Возницький», – висловився Олег Супрун.

На що Василь Антонюк сказав, що буде пам’ятник перепохованим жертвам і поступово все зроблять.
Завершили звіт подяками та побажаннями робити місто красивішим.

(121)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.