Медикиня з Маріуполя отримала подарунок у Замку

У середньовічну фортецю Дубна завітала землячка Мар’яна Мамонова
Цьогоріч у травні громадська організація «Інтелектуальний жіночий клуб «Волинська азалія» міста Дубна взяла участь в акції «Подаруй вишиванку Захиснику». За благодійна кошти, отримані під час проєкту «Вишиванка – духовна броня», для героїв-захисників Маріуполя були придбані спеціальні тактичні вишиванки.
На жаль, намір передати їх якнайшвидше нашим мужнім захисникам і захисницям  довелось відкласти – з 4 квітня азовці перебували у російському полоні. Однак надія на те, що рано чи пізно вишиванки знайдуть свій адресат, не зникала ні на хвилину.
І ось сьогодні у Тронну залу Дубенського замку «прилетіла перша ластівочка». Очільниця  ГО «Інтелектуальний жіночий клуб «Волинська азалія» Ерна Шевчвук та директор Заповідника м.Дубна Леонід Кічатий передали  генетичний код українців, оберіг і символ єднання нації медикині з Маріуполя Мар’яні Мамоновій.
Жінка перебувала у Маріуполі від початку війни  і вже тоді була при надії. Її батальйон дислокувався на металургійному заводі ім.Ілліча. Місто було під постійними обстрілами та бомбардуваннями, а тому залишити лінію фронту було неможливо.
У полоні в Оленівській в’язниці Мар’яна перебувала пів року. 21 вересня після обміну з російською стороною разом з іншими захисниками вона була звільнена, а через чотири дні народила донечку, яку назвали Анною.
«Ми твердо вірили, що наші мужні захисники і захисниці обов’язково отримають тактичні вишиванки, – поділилась емоціями Ерна Шевчук. – Окрім Мар’яни, знайдемо можливість зустрітись з Дмитром Козацьким,легендарною «Пташкою» – Катериною Поліщук, та іншими азовцями».
Ознайомитись з Дубенським замком Мар’яна Мамонова цього разу не встигла,адже дуже поспішала до своєї маленької донечки. Але пообіцяла:коли Аня трішки підросте,то обов’язково приїде на екскурсію  у середньовічну фортецю.

За матеріалами: Дубенський замок

(1031)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.