«Любіть Україну» проведе благодійну акцію для дитячого садочка

Любіть УкраїнуБлагодійний фонд «Любіть Україну» проведе благодійну акцію для дитсадочка в Дубно та запрошує всіх бажаючих

У суботу, 27 червня, Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» проведе благодійну акцію для дитсадочка №4, що на вул. Венецькій, 11а, в Дубно. Гуманітарна допомога від фонду – дитячі стільчики та столики – будуть пофарбовані, за задумом, на літери української абетки. Фонд організовує акцію в партнерстві з ТМ «ОЛАС».

Нещодавно благодійний фонд «Любіть Україну» доставив у дитячий садок №4 м. Дубна 50 стільчиків і 15 столиків. Ініціативи в проведенні робіт розділені між фондом і дитсадком: працівники дитсадка виконають підготовчі роботи до фарбування, а благодійний фонд взяв на себе ініціативу фарбування і доставки витратних матеріалів.

Також чекаємо допомоги від всіх охочих: молоді, активістів, батьків тих діток, які ходитимуть до садочка №4. Акція розпочнеться об 11.00 на території дитсадка, на вул.. Венецькій, 11а.

За задумом, стільчики буде пофарбовано в різні кольори. Ця ідея – задля яскравого та пізнавального дозвілля нашої малечі! Тож пропонуємо дорослим згадати чудову дитячу історію про Тома Сойєра та фарбування і взяти участь в благодійній акції від фонду «Любіть Україну» цієї суботи!

  У суботньому заході візьме участь також голова правління благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич. На своїй сторінці Facebook пан Михайло запросив прийти всіх бажаючих активістів та батьків: «Друзі, запрошую всіх і сам долучуся! В суботу 27 червня в Дубно, в дитсадку №4 на Венецькій 11а розфарбовуємо стільчики для дітей. Акцію організовує благодійний фонд “Любіть Україну” та ТМ “ОЛАС”. Долучайтеся! У нас є нагода власними руками зробити дитинство яскравішим!».

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.