Квиток до успіху

vakansiyi-avtovokzalНа Дубенській автостанції інформували про вакансії
22 грудня спеціалісти Дубенського міськрайонного центру зайнятості долучились до соціального проекту «Квиток до успіху», в рамках якого було проведено ярмарок вакансій на місцевому автовокзалі. Метою заходу було інформування мешканців та гостей міста про наявні вільні робочі місця як на території міста Дубна та Дубенського району, так і за його межами та про послуги, які надає служба зайнятості.
Відвідувачі під час заходу мали змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, розширеними паспортами ринкоутворюючих підприємств регіону, описами професій у яких найчастіше виникає потреба, інформацією щодо організації професійного навчання та підвищення кваліфікації.
Під час проведення заходу фахівці центру зайнятості надавали громадянам інформацію про можливості служби зайнятості щодо пошуку роботи, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, про переваги легального працевлаштування. Зацікавлені особи розпитували про умови праці, рівень заробітної плати, специфіку діяльності на запропонованих робочих місцях, соціальні стандарти. Найпопулярнішими були запитання щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та молоді.
Заступник начальника відділу
взаємодії з роботодавцями
Дубенського МРЦЗ                                                               Ю. Стрільчук

(22)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.