Кого делегують до складу Госпітальної ради від Дубенщини

І як допомогти працівникам колишнього м’ясокомбінату – вирішували на сесії
Двадцята сесія Дубенської районної ради розпочалась з запізненням, оскільки не було депутатів-членів лічильної комісії. Традиційно заступник голови райради Андрій Бронський оголосив депутатські запити та звернення.
Аби законослухняні громадяни не порушували закон, депутат Михайло Метелюк пропонував прискорити процес розгляду та прийняття проекту Закону України № 1135-1 «Про цивільну зброю та боєприпаси», а також звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо введення цивілізованого авторинку в Україні. Колегу обранці підтримали.
Володимир Момотюк просив вивчити та вирішити питання прийняття на зберігання документів з кадрових питань Дубенського м’ясокомбінату, так як люди не можуть належним чином оформити документи на пенсію.
«Людям, що працювали на м’ясокомбінаті, щоб вийти на пенсію потрібні довідки. Архів є, він в належному стані, але ніхто до нього немає доступу. А так як товариство ліквідоване, процес – заморожений. Міська влада, оскільки ВАТ знаходиться на території міста, відмежувалась від проблем людей. Рішенням суду було призначено другого ліквідатора, який знаходиться у Львові. З ним ми неодноразово спілкувались по телефону, були на прийомі в голови (міського –  прим. ред..) і він обіцяв це зробити. Але зайняв позицію двох стандартів і директор міського архіву відмовився прийняти документи» – розповів районний обранець.
Олександр Козак зауважив, що хтось за цю документацію має проплатити і тоді архів Дубенського району зможе прийняти інформацію. Тобто, якщо ліквідатор віднайде кошти і заплатить за документи, тоді це питання знову піднімуть.

Усний запит Михайла Метелюка стосувався створення тротуарних доріжок до кінця вул. Залізнична у с. Тараканів, оскільки там зараз ремонтують дорогу. Запит вирішили направити Рівненській обласній державній адміністрації та Службі автомобільних доріг у Рівненській області.
На сесійне засідання райради завітали представники ініціативної групи с. Бортниця, які просили відокремити село від Іванівської сільської громади. Люди хочуть об’єднатись із Привільненською громадою. З цього приводу селяни звертались і до голови районної ради, і очільника обласної ради, і апарату Верховної Ради, депутатів Парламенту.
«Ми проводили схід села і 93 % – за приєднання до Привільненської об’єднаної громади. А тому просимо Вас всіх допомогти вирішити наше нагальне питання», – озвучила представник.

Голова Іваннівської сільської ради Світлана Бирук сказала, що проблему с. Івання можна вирішити і приєднатись до Привільненської ОТГ, але тоді виникне проблема із с. Кривуха, що в складі цієї ж ради. Воно, фактично, є продовженням вул.. Берестецька у Дубні і знаходиться не так близько до Привільного, як Івання. Зійшлись на тому, що незабаром проведуть розширене засідання, куди запросять представників Офісу реформ.
Якщо наступні питання розглядались депутатами без особливого обговорення, то за питання делегування представників до складу Госпітальної ради Дубенського госпітального округу голосували кілька раз. Оскільки на сесії був присутній лише 21 депутат, голова адміністрації та очільник районної ради не брали участі в голосуванні через конфлікт інтересів, а два обранці були проти такого складу, рішення прийняли не з першого разу. Після повернення до голосування, все ж таки за два рази депутати підтримали склад Госпітальної ради. Увійдуть до неї:
Козак Олександр Володимирович – голова Дубенської районної ради;
Парфенюк Юрій Васильович – голова Дубенської районної державної адміністрації;
Табачук Віталій Петрович – головний лікар КЗ «Дубенська ЦРЛ»;
Покеза Тарас Олегович – лікар-нарколог Центру психічного здоров’я м.Рівне.

(129)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.