Хотіли встановити шлагбаум і визнати роботу виконкому незадовільною

На минулій сесії Дубенської міської ради
Минуло більше місяця як депутати Дубенської міської ради збирались на Замковій на чергову сесію. Попри такий тривалий відрізок часу, проблем в міських обранців виникло не багато, а тому на 33 сесії розглядати довелось лише 4 запити. Найбільше часу приділили теплоті у міських закладах, а вірніше відновленню опалювального сезону.
Першим Віктор Недашковський озвучив депутатський запит Володимира Павловського, який від імені дубенчан, що мешкають у будинку 4 на вул. Щоголева, просив відремонтувати прибудинкову територію, встановити ринви для стоку води та шлагбаум. Люди повідомляють, що у них просіла обмостка та асфальт, а в одній з квартир взагалі стіна відійшла від стіни інших апартаментів. Крім цього, у них знищена прибудинкова територія, що сталось, за їхніми словами, через рух вантажівок під час ремонту даху садочка.  Ще більше шкоди завдають батьки, що привозять дітей власним транспортом у дошкільний заклад і на знак «В’їзд заборонено» та зауваження мешканців  не реагують.
«Я, як міський голова, категорично проти шлагбауму. Я не заперечую щодо встановлення шлагбауму на вул. Широкій (в районі Страклова) і на вул. Семидубській (біля спортивної школи), а все інше – повинне бути в місті Дубно відкрите і прозоре. Так само під’їзди і підходи до будинків. Краще давайте продовжувати робити благоустрій», – сказав Василь Антонюк.
Запит Петра Янка стосувався взяття на облік мотузкового парку «Острів», змонтованого на кошти «Клубу Лева» з норвезького міста Скодьє, та підписання угоди між міською радою і цією організацією.

Олександр Пастух вчергове підняв питання боргів КП «Дубнорембуд», зокрема перед ПП Захарчуком О. А тому вимагав голову комісії (Руслана Мосійчука) прозвітувати до 11 травня  перед профільною комісією та озвучити рішення, яке прийняла комісія для ліквідації заборгованості перед державою і підприємцями.
Попри те, що у міській раді уже створена комісія для вивчення діяльності та фінансового стану цього комунального підприємства, міський голова видав усне розпорядження щодо створення ще однієї комісії.
«Для вивчення даного питання пропоную організувати комісію та включити до її складу Олександра Пастуха, профільних депутатів, заступника начальника житлово-комунального господарства. Щодо боргів, які має це підприємство перед підприємцем, це вина того начальника, який це зробив. Це просто халатність колишнього керівника (Михайла Метелюка – прим.ред.)», – зауважив очільник міста.
Останній запит Олександр Пастух оголосив сам:
«Опалювальний сезон у нас завершився 1 квітня. І чомусь цілий місяць до сьогоднішнього дня не було зініційовано позачергове засідання виконкому для того, щоб його продовжити. Опалювальний сезон сьогодні триває в м. Рівне, Острог, Радивилів, смт. Млинів та інших невеликих містечках. І виходячи з того, що у нас є автономні котельні, які працюють на твердому паливі, мені до цих пір, як депутату, не зрозуміло в зв’язку чим діти ходять в садочки і школи, де температура не піднімається більше 14 °C. Крім того, зривається навчальний процес, так як уроки скорочують до 25 хвилин. Медицину, тобто поліклініку, взагалі відключили 24 березня. Скажіть, як можна лікувати дітей, людей при температурі 12 °C? А тому прошу включити в порядок денний питання про несення відповідальності, неякісну роботу виконкому».
Відповідати на зауваження довелось начальнику житлово-комунального господарства Дубенської міськради Іллі Ониську.

«Закінчення опалювального сезону приймається виконкомом, якщо  протягом трьох діб середньодобова температура повітря складає 8 градусів і вище. В кінці березня місяця були такі температури, які перевищували середньодобову температуру. У нас є матеріали обласної метеостанції, яка інформує КП «Дубнокомуненергія». На підставі цих документів та температури повітря було запропоновано проект рішення на розгляд виконкому щодо закінчення опалювального сезону 31 березня. У квітні місяці температура навколишнього повітря опускалася, піднімалась, але не було таких чітких термінів, коли температура опускалась нижче +8 °C протягом трьох днів і більше. А починати і завершувати сезон одноденно чи на декілька днів – технічно складно. Ми, коли розпочинаємо опалювальний сезон восени, то на розкрутку котелень, заповнення водою, прокачку системи затрачаємо близько 2 тижнів. Друга причина – це те, що НАК «Нафтогаз» введено номінації (ліміти). І на кінець опалювального сезону наше підприємство мало борг за спожитий природний газ розміром близько 10 мільйонів, з яких 7 мільйонів – державна субвенція на покриття різниці в тарифах. Тобто, не маючи номінації на природний газ, маючи великі борги і неоднозначні коливання температури повітря, затрату часу на запуск котелень – опалювальний сезон не відновлювався» – повідомив Ілля Онисько.
А на звершення додав, що на наступній сесії розглядатимуть питання про роботу КП «Дубнокомуненергія», буде проведено аналіз фінансово-господарської діяльності і пропозиції щодо подальшого функціонування цього підприємства.
Андрій Хижняк просив не робити винними виконком чи Дубнокомуненергію, а й звинувачувати самих себе,  депутатів, які не скликали позачергову сесію, коли мерзли діти. І за краще вважав детально розібратись у цьому питанні.

(66)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.