Хочете знати секрети Путіна?

путінХочете знати секрети Путіна? Вони всі на його обличчі

Відомий авторитет у розшифруванні виразів обличчя, публіцист і автор книг «Тіло правди» і «Емоціономіка» Ден Хілл в колонці для Reuters розмірковує про найбільш поширені емоції Володимира Путіна.

«Я заглянув Путіну в очі, – жартував сенатор Джон Маккейн після зустрічі з російським президентом, – і побачив там лише три речі:« К »,« Г »і« Б »».

Маккейн апелював до кар’єри Путіна в радянських спецслужбах. Однак, незважаючи на гостроти американського сенатора, у російського президента немає ключового атрибуту шпигуна – непроникного погляду, пише автор.

Інші, навпаки, намагалися прочитати емоції Путіна. Після першої зустрічі президента США Джорджа Буша обличчям до обличчя з Путіним у 2001 році преса не раз цитувала слова Буша про те, що, подивившись Путіну в очі, він зрозумів «сенс його душі». Після зустрічі Буш заявив, що знаходить російського лідера «дуже простим і заслуговуючим довіри».

З іншого боку, продовжує колумніст, віце-президент Джо Байден під час свого візиту в 2011 році сказав Путіну наступне: «Я дивлюся у ваші очі, і не впевнений, що у вас є душа». Байдужий Путін відповів на це з посмішкою: «Ми розуміємо один одного».

Читати емоції людини вкрай важливо для того, щоб добре розуміти його. Обличчя людини найкращим чином відображає емоції. І так, що ж особа Путіна говорить про його особистість і його ймовірні дії на посаді президента Росії?

Почати варто зі злості. Найчастіше погляд Путіна характеризується звуженими в гніві очима і агресивними емоціями. Подібний погляд подає сигнал готовності напасти на інших, пише Хілл. Це може бути Грузія, Україна, внутрішні дисиденти в Росії – список можна продовжувати.

За подібним поглядом ховається гнів, який свідчить про бажання контролювати власну долю і зробити те, що ця людина сприймає як успіх. Бар’єри на шляху успіху сприймаються, як несправедливі, і від цього гнів тільки зростає.

Друга найбільш часта емоція Путіна – страх, що відображається через підняті брови і широко розтягнуті губи, зазначає автор. Страх також висловлює картину світу Путіна, і свідчить про ймовірну подальшу політику Росії. У Путіна є глибоке відчуття необхідності уникнути небезпеки, щоб захистити себе і свою країну. Страх може паралізувати людину так, що він буде не в змозі діяти. Але тільки не тоді, коли він поєднується зі злістю. У такому випадку людина відчуває, що на карті стоїть його виживання, і це збільшує його впевненість у собі, незважаючи на можливі несприятливі наслідки. По-третє, Путін може час від часу презирливо посміхатися, зокрема, щодо президента США Барака Обами і його бачення світового порядку.
За матеріалами: Reuters

(11)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.