Громада планує розвивати туризм

Консультанти надали працівникам сільської ради на Дубенщині консультації та поради
Невеличка Повчанська громада – маленькими кроками прямує до сталого розвитку. Про це розповіла голова громади Інна Іванюк під час робочої зустрічі з консультантами Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ.
Консультанти надали працівникам сільської ради низку консультацій та порад щодо проблемних питань. Це громада – яка утворилася на межі двох районів, тому мали деякі проблеми з реорганізацією комунальних закладів.

Голова громади в свою чергу розповіла як змінилося життя мешканців. Зокрема, навесні в Повчанській громаді збудували та відкрили амбулаторію сімейної медицини. Заклад обслуговує усіх мешканців громади. Тут облаштували дитячу ігрову зону, кабінет лікаря, маніпуляційну та денний стаціонар. Нині запрошують на роботу в амбулаторію сімейного лікаря. Для нього громада пропонує облаштоване житло при амбулаторії. До амбулаторії через село проходить нова дорога та тротуар.

Невдовзі апарат сільської ради також переїде в нове відремонтоване приміщення поруч амбулаторії, адже нині працюють у старому дерев’яному будинку.
У планах громади – розвиток культури та туризму. Адже мають навколо чудову екологічно чисту природу.
За матеріалами: Офіс реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

(28)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.