Голова адміністрації розповів про минулорічні досягнення

Юрій Парфенюк представив звіт мешканцям Дубенщини
2018 рік пройшов під знаком активного будівництва соціальної інфраструктури – а це в першу чергу дороги, заклади освіти і медицини.
«Завдяки злагодженій співпраці всіх гілок влади: народних депутатів Ірини Луценко та Олександра Дехтярчука, Рівненської облдержадміністрації, Дубенської райдержадміністрації, її структурних підрозділів, селищної та сільських рад району нам багато що вдалося у 2018 році» – зазначив голова Дубенської адміністрації Юрій Парфенюк.
Протягом 2018 року власних доходів при плані 52,1 млн грн надійшло 55,3 млн грн, що становить 106,1 % виконання. Виробництво промислової продукції в районі здійснюють 12 промислових підприємств. Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-листопад 2018 року зріс, порівняно з відповідним періодом 2017 року, на 10,4 % і склав 758,5 млн. грн.
В аграрному виробництві району розпочала роботу Група компаній ВІТАГРО, яка взяла в оренду землі, що оброблялися підприємствами СВК «Нива» та ТОВ «Дубенський край». Створено фермерське господарство «Тера-Віт», яке орендує землю в с. Рачин.
Посівні площі збільшено 6% у порівнянні з 2017 роком. В структурі посівних площ 53% займають технічні культури (соя, соняшник, ріпак). Під урожай 2019 року озимі культури посіяні на площі 11 966 га, в т.ч. озимі зернові – 7 163 га та озимий ріпак – 4 803 га.
У 2018 році в районі було відкрито 2 сімейні молочні ферми.
«Ми продовжуємо працювати в напрямку децентралізації, минулого року було проведено перші вибори в Повчанській ОТГ. Також районна робоча група погодила ініціативу жителів Іваннівської сільської ради про приєднання до Привільненської ОТГ» – нагадав Юрій Парфенюк.
В районі відремонтовано 6 км. місцевих доріг, на ремонт яких було витрачено 17 млн. гривень. Зокрема, це дороги Молодіжне – Княгинине – Нараїв та Сатиїв – Озеряни – Мізоч – Озерко. Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Квітнева в с. Молодаво Третє. На стадії завершення капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Зелена в с. Панталія, вул. Млинарська в с. Привільне та вул. Колгоспна в с. Повча. Також розпочаті роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття вул. Центральна в с. Жорнів та вул. Дружби в смт Смига. Проведено тендер та укладено договір з підрядником на капітальний ремонт автомобільної дороги Дубно – Семидуби – Кліпець.
«Ми навчилися писати грантові проекти: Вербська громада стала одним із переможців щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, організованого Рівненською ОДА. І як результат – придбано екскаватор для місцевого комунального підприємства. На реалізацію проекту з обласного бюджету виділено 200,0 тис. грн. У 2019 році в бюджеті Вербської сільської ради заплановано закупівлю оснащення для екскаватора на суму 130,0 тис. грн.. Це є суттєве позитивне зрушення, тому ми працюватимемо й надалі в сфері залучення грантових коштів для вирішення важливих питань розвитку краю» – поділився Юрій Парфенюк.
За кошти Міжнародного банку реконструкції і розвитку придбано в кардіологічне відділення кількісний імуноферментний аналізатор FLA 8000 для експрес-визначення тропонінів. Це сучасне обладнання дає змогу діагностувати інфаркт міокарда за лічені хвилини. Також минулого року в районі розпочалося будівництво двох сучасних амбулаторій – у Смизі та Повчі.
Варто згадати й про галузь освіти:
Відкрито комунальну установу «Дубенський інклюзивно-ресурсний центр» для надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг для дітей з особливими освітніми потребами.
Семидубський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» визнано опорним закладом.
У 7 навчальних закладах провели заміну вікон, в одному – замінили двері, ще в трьох відремонтували систему опалення, котельню та харчоблок.
На 5 школах району замінено покрівлю.
В 3-х ЗОШ проведено ремонт мережі освітлення.
Придбали шкільний автобус вартістю 1 млн. 764 тисячі грн. для Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів і Здовбицького дошкільного навчального закладу.
В минулому році відновили вуличне освітлення у селах с. Кам’яна Верба, Малі Загорці, Тараканів, Повча та Злинець.
В рамках Угоди про співпрацю з Седлецьким повітом колективи з району брали участь у фестивалях в Республіці Польща, а колектив з Польщі взяв участь в районному святі з «Народної криниці».
У грудні було проведено перше засідання Ради регіонального розвитку Дубенського району на якому підсумували роботу за останні 4 роки та напрацьовано пропозиції до Стратегії розвитку Дубенського району до 2021 року.
«Дякую всім за плідну співпрацю! Вірю, що у 2019 ми зробимо ще більше!» – підсумував голова адміністрації.

(148)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.