Гирьовики з Дубенщини підтвердили високий міжнародний клас

гирьовики БілорусьНа Міжнародних змаганнях гирьовики з Дубенщини завоювали золото та срібло

8-10 квітня 2016 року в м. Житковичі (Білорусь) пройшов Міжнародний турнір з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи, завоювавши дві золоті та одну срібну медалі.

Чемпіонами міжнародного турніру стали учні Стовпецької ЗОШ Тарас Степанюк (65кг) та Андрій Бондарчук (55кг) – тренер Леонід Момотюк.

Срібну нагороду здобув: Роман Лазорик з с. Птича (55кг) – тренер Валерій Продун.

Команда Рівненської області, до складу якої входили й наші спортсмени, зайняла друге загальнокомандне місце.

За матеріалами: Дубенська РДА