Фейкові сторінки та боти в передвиборних перегонах на Дубенщині

Як у соцмережах з’являються сторінки з нібито справжньою інформацією
Соціальні мережі та ЗМІ, випереджаючи живе спілкування, стали надзвичайно популярними в наш час. А особливо актуальні вони перед виборами. У Fаcebook з’явилися фейкові сторінки. Багато з них, зазвичай, підтримують одну особу, а ганять іншу. І мова йде не про одне Дубно. Така ситуація і в районі. Наприклад, деякі фейкові особистості паплюжать всіх можливих кандидатів на посади голів ОТГ, окрім діючої Мирогощанської голови ОТГ та Валерія Момотюка. Так,

    1. Наталія Левчук у Facebook написала, що працює у райлікарні. Такого лікаря в штаті КНП «Дубенська міська лікарня» немає. Фото взяте зі сайту Краматорської газети, де подано інтерв’ю з місцевою лікаркою Анною Рибак.
    2. Олександр Шевченко. Відповідно до сторінки у Fаcebook проживає та навчався в Дубні, у коментарях пише, що дуже багато корисного зробив для села Верба. Тоді виникає питання: «Чому приховує своє справжнє обличчя, використовуючи чуже фото для свого профілю у Fаcebook?»

  1. Сергій Свінтозельський, який нібито живе у Вербі та ходив до Вербської школи. В алфавітній книзі школи даних про такого учня немає. Натомість є фото на сайті УНІАН з репортажу про військові навчання в Полтавській області у 2017 році.


Аналізуючи коментарі та пости вищезгаданих осіб у Fаcebook випливає, що за цим всім стоїть помічник колишнього народного депутата від партії «Європейська солідарність» Олександра Дехтярчука Валерій Момотюк зі своїм колегою по бізнесу Олегом Гойником. Той самий Валерій Момотюк у коментарях розповсюджує інформацію про те, як він сплачує податки до Вербської сільської ради, хоча насправді жодна із його фірм там не зареєстрована. Тоді куди ж надходять податки? Одна із трьох фірм Валерія Момотюка зареєстрована у Мирогощі, відповідно звідки беруться й осідають його надходження. З коментарів, знову ж таки, викладених у Fаcebook, видно, що він подаватиме свою кандидатуру на посаду голови Вербської ОТГ і обливає брудом всіх, хто підтримує когось іншого, а не його.
Чи можна на Вашу думку таку людину допускати до влади?
Вибір за Вами!

(793)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.