Дві громади Дубенщини отримали шкільні автобуси

15 шкіл Рівненщини отримали нові автобуси
Шкільний автопарк Рівненщини збільшився на 15 транспортних засобів. Усі автобуси вже попрямували у ТГ області.
Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вручив ключі від шкільних автобусів керівникам навчальних закладів.
«Завдяки синергії держава-область-громада на Рівненщині продовжує оновлюватися існуючий парк шкільних автобусів. Торік це 23 транспортні засоби, цьогоріч 15. І загалом вже маємо близько двох з половиною сотень автобусів. Приємно, що разом із будівництвом нових шкіл і доріг в рамках президентської програми “Велике будівництво”, ми забезпечуємо громади новим шкільним транспортом. Усе в комплексі – це і є безпечний та комфортний доступ до освіти», – наголосив Віталій Коваль.
Також очільник Рівненщини подякував народним депутатам – Олександру Ковальчуку, Олександру Салійчуку та Олександру Аліксійчуку за постійну підтримку та взаємодію заради жителів області.
Важливість організації підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до закладів освіти, підкреслили голови територіальних громад.
Автобуси закуплені за кошти освітньої субвенції з держбюджету (понад 21 млн грн.), а також завдяки співфінансуванню громад.
Найбільше – 6 автобусів, попрямує в громади Вараського району, 5 – Рівненського, по два транспортні засоби поїдуть до шкіл Сарненського і Дубенського районів. На  Дубенщині автобуси отримали Млинівська та Мрогощанську.

.

(775)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.