Дубенщина – один із найспортивніших регіонів області

sportivn-adubenshhinaСпортивна Дубенщина: нагородження управління освіти, сім’ї, молоді та спорту і спортивні конкурси серед школярів
Багато чемпіонів України і світу, переможців змагань найвищого рівня і навіть учасники Олімпійських ігор є вихідцями з Дубенщини. Така кількість видатних спортсменів завжди була приводом для місцевих жителів долучатися до активного дозвілля свого міста, що дозволяло стабільно підтримувати реноме одного з найспортивніших регіонів області.
Нещодавно на Рівненщині були підбиті підсумки організації фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, в якому управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенського міськвиконкому посіло третє місце. З нагоди цього в Дубенську загальноосвітню школу №6, завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Рівненської обласної ради», де урочисто відзначили призерів.
В присутності школярів і педагогічного складу нагороди приймали начальник відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти Дубенського міськвиконкому Ольга Кобилянська та головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти Дубенського міськвиконкому Богдан Кучмей.

Однак захід не обмежився самим лише нагородженням, а продовжився в форматі фестивалю здорового способу життя, в якому команди сформовані з місцевих школярів боролися за перемогу в спортивних конкурсах. На кожному з чотирьох етапів не було фаворитів, бо всі команди рухалися дуже рівно і складно було відзначити тих, хто ж зрештою здійметься на найвище місце п’єдесталу. Але виборовши перемогу в останньому конкурсі «Флорбол», з мінімальною перевагою в загальному підсумку перемогла команда «Емемдемс» (M&M’s). Друге і третє місце дісталося «Смайликам» і «Живчикам».
В індивідуальних конкурсах, де за нагороди боролися лише по два учасники з кожної команди, найкращими стали: Мандина Андрій – в конкурсі з обручем; Федічева Аліна – у вправі зі скакалкою; Тубиш Валентин – найкраще впорався з жонглюванням футбольним м’ячем, а Лічний Богдан – не мав рівних у влучності накидання кілець на конуси.

Завершився захід врученням призів від організаторів та Відділення НОК України в Рівненській області.

(16)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.