Дубенчани знову стали спортивною гордістю

Дубенчан нагородили в області
Кращих із кращих нагородили 31 січня під час щорічного заходу «Наша спортивна гордість» за підсумками 2019 року. Подія відбулася в рівненському «Інваспорті».
Понад півсотні кращих спортсменів з інвалідністю та їхні тренери відзначені у дев’яти номінаціях з різних куточків області – Рівного, Сарн, Вараша, Березнівського, Дубровицького, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського та Сарненського районів, а також Острозької, Клеванської та Костопільської спеціальних шкіл, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Рівненську ОДА.
У номінації ««Cпортсмени з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту» кращим став Микола Синюк. Він – майстер спорту України міжнародного класу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Чемпіон Європи. Учасник чемпіонату та кубку світу. Чемпіон України. Виборов ліцензію на участь у ХVI літніх Паралімпійських іграх 2020 року в місті Токіо (Японія). А от першість серед «Кращих тренерів із видів спорту осіб з інвалідністю» здобув особистий тренер Синюка Миколи та Лагутенко Наталії – переможців та призерів чемпіонату світу та Європи, чемпіонів України, тренер з параканое Леонід Камлочук.
Весь список переможців можна побачити тут.
Учасників заходу привітав та вручив їм відзнаки заступник голови ОДА Сергій Гемберг:
«Торік 34 наших спортсмени з інвалідністю вибороли 45 медалей у міжнародних змаганнях, встановили 14 рекордів світу. Їхній високий рівень підготовки дозволяє гідно презентувати Рівненщину на світових аренах. Тому обласна влада підтримуватиме спортсменів Рівненщини».