Дубенчани представлятимуть область на чемпіонаті України (фото)

У борців 3 золоті та 3 срібні нагороди на чемпіонаті області з вільної боротьби
У Рівному 30-31 жовтня проходив чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, який зібрав найсильніших борців Рівненщини. Добре на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи та Будинку дітей та молоді, завоювавши три золоті та три срібні нагороди.
Найкраще з наших борців виступив дубенчанин Юрій Климчук, який вигравши чотири поєдинки, у фіналі зустрівся з чемпіоном України, бронзовим призером світу з боротьби сумо Владиславом Кулакевичом із Рокитного, де отримав переконливу перемогу і став чемпіоном у ваговій категорії 59 кг. Тренер Степан Ілюсь.

Чемпіонами області також стали Віталій Царук з Мирогощі (81 кг) – тренер Василь Довгалець та Тернюк Яна до (60 кг) – тренер Світлана Фірсова-Кондратюк. Срібні нагороди здобули дубенчани Руслан Самолюк до (84 кг), Сергій Надеін до (61 кг) та Кубик Яна до (50 кг) зі Смиги – тренер Степан Ілюсь.

Троє наших чемпіонів будуть представляти Рівненщину на Чемпіонаті України серед дорослих.