Дітям розповіли про цінність здоров’я і правила пожежної безпеки

Фахівці соціальної служби Дубенщини спілкувалися з школярами
Здоров’я – велика цінність. Проте чимало підлітків, які, отримуючи певну тимчасову насолоду, самі шкодять своєму здоров’ю, вживаючи алкогольні напої, наркотичні вироби, палять тощо.
З метою пропаганди здорового способу життя, формування вміння протистояти шкідливим звичкам та спонукання дітей до активності 8 жовтня для учнів Вербської школи-інтернат фахівці із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з фахівцями Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та начальником навчального пункту АРЗСП Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України Рівненської області провели інформаційно-просвітницькі заходи на теми: «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» та «Правила пожежної безпеки» .
Під час занять учні розкрили основний зміст терміну «здоров’я», його складові та чинники, які впливають на стан нашого самопочуття. Учні досить активно приймали участь в обговорені цих питань та добре усвідомлювали, як шкідливі звички шкодять здоров’ю, а також зрозуміли переваги здорового способу життя та відповідальність за власні вчинки. Наприкінці заняття школярі дійшли висновку, що ми отримали від природи коштовний дар – своє здоров’я. І наше завдання використовувати всі доступні методи для його збереження та примноження. А також поглибили знання про пожежну безпеку в приміщеннях, способи оповіщення про пожежу; причини виникнення пожеж та засоби пожежогасіння; розвивали вольові якості, навички поведінки в надзвичайних ситуаціях, уміння евакуюватися з приміщення.
На завершення заняття учні отримали тематичні буклети.

Фахівцями із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з фахівцем обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та начальником навчального пункту АРЗСП Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України Рівненської області здійснили оцінку потреб 2 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Провели бесіди з батьками, щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, а також проведено інструктаж щодо дотримання вимог пожежної безпеки в сім’ях, у яких виховуються неповнолітні діти.

(22)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.