Дітям подарували свято та все в портфель

Дітям Дубна, що опинилися в складних обставинах, допомогли зібратися до школи
Свято знань, початок нового навчального року завжди навіює гарний настрій. Для дітей радість, а для батьків – маса турбот. Бо ж, щоб зібрати дитя до школи і придбати все необхідне, потрібні чималі кошти. Батькам більш-менш забезпеченим доводиться рахувати кожну копійку. А що й казати про тих дітей, у кого батька чи матері немає, у кого в сім’ї скрута, криза, кого війна закинула у чужий край. До школи крокують з чим можуть і мають…
Щоб допомогти зібратися дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в Україні вже чотири роки поспіль проводять всеукраїнську благодійну акцію «Шкільний портфелик». Добру справу започаткував Міжнародний благодійний фонд «Карітас» України з метою не лише зібрати кошти, аби забезпечити дітей із малозабезпечених, багатодітних та кризових сімей всім необхідним до початку навчального року, але й створити атмосферу свята для дітей та підлітків, дати їм відчути підтримку небайдужих людей.

В Дубні це вже також стало гарною традицією і цьогоріч перший дзвоник перетворили на справжнє свято для дітей, які потребують підтримки. Напередодні Дня знань у малій залі засідань міськради міський голова Василь Антонюк, отець Роман Бобесюк та фахівці міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді вручили школярам пакети з канцтоварами та книгами, які зібрали завдяки допомозі небайдужих людей. Міський голова та отець Роман привітали дітей з початком навчального року, побажали їм успіхів в навчанні та вручили подарунки і солодощі.


Як розповів настоятель Свято-Вознесенського храму Української греко-католицької церви та директор Міжнародного благодійного фонду «Карітас-Дубно» Роман Бобесюк, зібрали пакети канцтоварів до школи шістдесятьом дубенським школярам. Збирати допомогу в цьому році допомагали небайдужі дубенчани, парафіяни храму, підприємці та БФ «Карітас».

«Мета акції – підтримати дітей, щоб вони відчули радість свята, мали гарний настрій та були натхнені на успішне навчання. А найбільша вдячність – бачити радість в очах дітей. Звичайно ж і нам допомагають, і ми допомагаємо. Ми повинні робити один одному добро» – прокоментував Роман Бобесюк.

(284)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.