Діти малювали на асфальті, за що отримували призи (фото)

Дубенські діти малювали, роздумували про екологію і енергозбереження та отримували призи
16 червня в центрі Дубна біля Будинку дітей та молоді відбувся дитячий конкурс малюнків на асфальті «Збережи майбутнє – живи зелено». Про конкурс оголосили заздалегідь, тож охочих помалювати на екологічну тему знайшлося чимало. Зібралося на майдані понад сорок дітей віком від двох до 16 років.

Головний спеціаліст відділу комунальної власності управління економіки і власності Дубенської міської ради Олеся Сушко розповіла:
– Цей конкурс проводиться в рамках втілення проекту «Живі фігури» (облаштування підсвітки дерев’яних фігур у парку Шевченка), який написали працівники управління економіки та власності Дубенської міськради та виграли на його впровадження грантові кошти від Британської ради в Україні. Також допомагає втілити проект Молодіжна рада Дубна.

Журі оцінило творчість на асфальті усім однаково. За старання учасникам вручили корисні і цікаві призи.

Поруч з тим відбувалася виставка малюнків на тему енергозбереження, які діти дубенських шкіл малювали в період роботи пришкільних таборів. Цей конкурс організувало управління економіки та власності Дубенської міськради. Куратор заходу – головний спеціаліст цього управління Ігор Москалюк зазначив, що конкурс відбувається в рамках Угоди мерів.

– Тут представлено більше 40 робіт дітей різних вікових категорій (учнів шкіл міста від 2 до 7 класу). Наразі це лише виставка надісланих на Конкурс малюнків. Сам конкурс відбудеться пізніше, а його результатом стане оголошення переможців в кожній віковій категорії (молодші та середні класи). Оцінюватимуть роботи організатори та, разом з тим, зараз працюємо над тим, щоб розмістити надіслані роботи і в соцмережі Фейсбук на сторінці Управління економіки і власності. Це надасть можливість всім охочим залишити відгук на користь тої чи іншої роботи, який також враховуватиметься при визначенні переможця. Головне, щоб робота відповідала тематиці енергозбереження, була креативна, охайна та актуальна. Нагородження переможців призами заплановане на початку навчального року, коли діти будуть у своїх навчальних закладах – розповів Ігор Москалюк.

До слова, Угода мерів – ініціатива Європейського Союзу щодо поліпшення глобального екологічного клімату через зменшення споживання енергоносіїв на 20%, збільшення частки використання енергії з відновлювальних джерел на 20% та зменшення викидів парникових газів в атмосферу на 20% до 2020 року.

 

(52)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.