Десятки змагань і нагород – рік юних туристів

Успіхи команди Дубенської районної станції юних туристів у 2019 році
На даний час гуртківці туристсько-спортивного напряму, а саме вихованці гуртка «Лижний туризм» районної станції юних туристів разом із тренером готуються до Кубка України зі спортивного туризму – лижний туризм. А тим часом про головні досягнення у 2019 році:
При комунальному закладі «Дубенська районна станція юних туристів» працюють гуртки туристсько-спортивного, краєзнавчого і військово-патріотичного напрямів, в яких навчаються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Дубенського району та об’єднаних територіальних громад.
Про ефективність зростання динаміки навчально-виховного процесу та забезпечення високих кінцевих результатів свідчать перемоги гуртківців у змаганнях та зльотах, як на обласному так і на Всеукраїнському рівнях.
Протягом 2019 року вихованці гуртків туристсько-спортивного напряму взяли участь у 8-му відкритому Чемпіонаті Волинської області серед юнаків з лижного туризму; у Кубку України зі спортивного туризму – лижний туризм; у командному Чемпіонаті України зі спортивного туризму – лижний туризм (дорослі, юніори, юнаки); навчально-тренувальному зборі кандидатів до збірної команди з лижного туризму; у відкритих змаганнях зі спортивного туризму «Берези – 2019», «Осінні стежки 2019»; у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Весна-Надія», «Острозька весна», «Мирогоща – GREEN START», «Кубок Равлика 2019», «Золота Агатівка 2019»; в змаганнях зі спортивного орієнтування в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини; у змаганнях зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини; у багатоетапних змаганнях зі спортивного орієнтування «Лісовий тур» та «Парк-тур».
Збірну команду туристів-спортсменів Дубенського району представляють учні Стовпецької ЗОШ (тренер Кравець І.В.), Мирогощанської ЗОШ (тренер Міщук О.С.) та Княгининської ЗОШ (тренер Марчук В.М.).
Участь у 8-му відкритому Чемпіонаті Волинської області серед юнаків з лижного туризму принесла свої результати вихованцям гуртка «Лижний туризм», які на даних змаганнях вибороли золото та бронзу.

За підсумками боротьби у Кубку України зі спортивного туризму – лижний туризм наші туристи-спортсмени стали призерами – зайнявши ІІ загальнокомандне місце.
Бронзові призери в загальнокомандному заліку Чемпіонату України зі спортивного туризму – лижний туризм (дорослі, юніори, юнаки).
Участь у відкритих змаганнях НУВГП зі спортивного туризму «Берези – 2019» принесла гуртківцям закладу – бронзу.
Хороші результати, орієнтуючись на місцевості, у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Весна-Надія», продемонструвала Ільчук Ірина, яка завоювала в особистих змаганнях І місце серед дівчат та Кот Юрій, який виборов ІІ місце серед юнаків.
У відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Острозька весна» протягом двох днів учасники демонстрували свої найкращі вміння та навички на дистанціях заданого напрямку (коротка та середня дистанції) у двох вікових групах. І за підсумками змагань, наші вихованці здобули високий результат: Грондус Андрій на короткій дистанції виборов ІІ місце, а Карпюк Василь на цій же дистанції був третій. В результаті запеклої боротьби на середній дистанції Ільчук Ірина зуміла завоювати бронзу. Наполегливість та жага до перемоги принесли хороші результати: Кибукевичу Дмитру – ІІІ місце, Ляшик Дарині – ІІ місце, Щиглевській Ангеліні та Вацу Роману – почесне І місце.
Подолання дистанцій «Заданий напрямок» та «За вибором» у восьми вікових групах, передбачала програма відкритих змагань зі спортивного орієнтування «МИРОГОЩА – GREEN START 2019». За підсумками змагань призерами та переможцями стали: Нестерук Петро, Кравчук Діана, Ляшук Віталій, Тишковець Софія, Вац Роман, Конюкевич Роман – ІІІ місце; Бабич Вадим, Калініна Анастасія, Пархоменко Віктор, Наконечна Анна, Карпюк Василь – ІІ місце; Морозюк Дмитро, Зух Тетяна, Панчук Дмитро, Цикалюк Юлія, Кибукевич Дмитро, Пархоменко Сергій, Бугай Олена, Грондус Андрій, Щиглевська Марина – І місце.
Змагання зі спортивного туризму у залік обласної спартакіади школярів Рівненщини принесли команді Дубенського району – І місце.
Завдяки злагодженим командним діям учнів Стовпецької, Мирогощанської, Княгининської ЗОШ результативними для спортсменів стали і змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної спартакіади школярів Рівненщини – ІІ місце.
У відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Равлика 2019», серед кращих у групі Ч-16 став Вац Роман – учень Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, виборовши срібло. Бондарчук Анна – учениця Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, завоювала в особистих змаганнях ІІІ місце серед дівчат. Серед юнаків 4 місце у групі Ч-14 здобув Шумеєв Максим – учень Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Хороші результати продемонстрували у змішаній естафеті Ільчук Ірина та Грондус Андрій зайнявши 5 місце, а Приходчук Анастасія і Чернишевський Богдан у даній естафеті вибороли 4 місце.
Участь у змаганнях «Осінні стежки 2019» принесла свої результати Чернишевському Богдану, який виборов бронзу, Коту Юрію – срібло та Ільчук Ірині – золото.

Завдяки наполегливості та бажані перемогти у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Золота Агатівка 2019» – ІІІ місце здобув Чернишевський Богдан, ІІ місце – серед юнаків Грондус Андрій, а серед дівчат Хмара Діана. Почесне І місце завоювали Ільчук Ірина та Гудзікевич Олексій. У загальному заліку в даних змаганнях серед юнаків Грондус Андрій здобув ІІІ місце, а Ільчук Ірина виборола ІІ місце серед дівчат.
Також гарні результати показали гуртківці закладу в багатоетапних змаганнях зі спортивного орієнтування «Лісовий тур». За підсумками змагань, туристи-орієнтувальники райСЮТур змогли здобути високі нагороди, а саме: Вац Роман зайняв ІІІ місце серед юнаків у групі Ч-16, серед дівчат бронзу здобула Зух Тетяна (група – Ж-12). Срібло у своїй віковій групі (Ч-18) завоював Чуй Олександр. Щиглевська Ангеліна у групі Ж-18, Ткачук Анастасія в групі Ж-12 святкували перемогу серед дівчат. Серед юнаків І місце виборов Зайчук Назарій у групі Ч-18 показавши найкращий час.
Гуртківці туристсько-краєзнавчого напряму, під керівництвом методиста комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Ковальчук Г.В., керівника гуртків-методиста закладу Кравець Н.В. та вчителя історії, географії та правознавства Рачинської гімназії Тараканівської сільської ради Боярчук І.В, у 2019 році результативно прийняли участь у зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» де здобули ІІІ місце у творчій майстерні «Геологія», ІІ місце в майстернях «Географія» та «Археологія», І місце у майстерні «Історія» та ІІ місце з виду «Творчі майстерні». Також взяли участь районному та обласному турах Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської та студентської молоді «Українська революція:100 років надії та боротьби».
Вихованці гуртків військово-патріотичного напряму, працюючи на заняттях гуртка «Джура» розвивали патріотичну свідомість, готовність самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі – його захист. Джури брали участь у навчально-виховних та громадянсько-патріотичних заходах. У першому етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – гуртківці здобули перемогу та були учасниками обласного етапу. Гуртки військово-патріотичного напряму функціонують на базі Стовпецької ЗОШ (керівник гуртка: Антонюк В.І.) та Білогородського НВК (керівник гуртка: Павлюк Т.Г.).