Чергова поїздка до важкопораненого земляка Романа Кубишкіна

кубишкін доброволецьДелегація з Дубна відвідала важкопораненого земляка Романа Кубишкіна

18 березня делегація від м. Дубно здійснила другу поїздку в нейрореабілітаційний центр «NODUS» (м. Бровари) до дубенчанина, який зазнав важкого поранення в зоні АТО, Романа Кубишкіна. Участь в поїздці взяли секретар міської ради Віктор Недашковський, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зав’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Ерна Шевчук, куратор організації «ДІЯ» м. Дубно Валентини Сіньковської та мама бійця Ірина Кубишкіна. Відвідувачі з рідного міста привезли Роману корисні високопоживні продукти харчування від земляків, засоби гігієни, надані громадою міста-побратима Гіжицько (Польща) та передали центру 55,3 тис.грн., виділені депутатами міської ради з бюджету міста.

Варто нагадати, що це вже друга поїздка дубенчан до важкопораненого земляка. Під час першої поїздки, яку очолив міський голова Василь Антонюк, на лікування бійця було передано допомогу у розмірі. 70,0 тис.грн.

Завдяки підтримці небайдужих людей, сьогодні дубенчанин Роман Кубишкін – Герой, який добровольцем пішов захищати Україну від російських загарбників і отримав в бою важку черепно-мозкову травму, робить перші кроки, перші свідомі погляди, переживає перші емоції. Попереду, звичайно, ще складний процес лікування та реабілітації, то ж всі небайдужі можуть допомогти пораненому воїну.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанк № 4149497843850936 на ім’я мами бійця – Кубишкіної Ірини Лук’янівни (В ПРИЗНАЧЕННІ ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ: для лікування Кубишкіна Романа).

За матеріалами: Дубенська міська рада

(38)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.