Бригада «швидкої» повернула до життя чоловіка

Бригада «екстренки»  надала пасажиру маршрутки медичну допомогу
Сьогодні, 10 травня, о 10:14 на лінію 103 надійшов виклик про те, що біля с.Бармаки Рівненського району потребує допомоги чоловік. За інформацією особи, яка викликала “швидку”, під час руху маршрутки, один з пасажирів втратив свідомість.
О 10:16 год виїхала лікарська бригада з Рівненського пункту постійного базування. За вказаною адресою медики прибули о 10:26 год.
На момент прибуття бригади “екстренки” пацієнт (орієнтовно 54 роки) перебував на узбіччі дороги поруч з маршруткою. За словами очевидців, туди його винесли інші пасажири, які й розпочали проводити реанімаційні заходи.
У пацієнта була відсутня свідомість, серцева діяльність та дихання. Лікарка “швидкої” Наталія Тихонюк та фельдшерка Людмила Шмаранчук негайно розпочали проводити реанімаційні заходи відповідно до протоколів МОЗ.
Попередній діагноз – клінічна смерть.
Бригада “швидкої” півгодини проводила  реанімаційні заходи. В результаті у пацієнта відновилося самостійне дихання та серцева діяльність. Під час негайного транспортування до медичного закладу, чоловік прийшов до свідомості. На момент госпіталізації його показники гемодинаміки були у задовільному стані.
Пацієнта транспортували до Рівненської обласної клінічної лікарні.
Дякуємо бригаді “екстренки” Рівненського пункту постійного базування у складі лікарки Наталії Тихонюк, фельдшерки Людмили Шмаранчук та водія Власік Миколи за професійну роботу. Завдяки вашій оперативності та фаховості ви врятувати життя людині.

(762)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.