Борці знову з перемогою

bortsiБорці Дубенщини на Всеукраїнському турнірі здобули золото та три бронзи
24-25 грудня в Ковелі пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь 16 команд, здебільшого із західних областей України, загальною кількістю 179 учасників.
Успішно на цих змаганнях виступили юні борці Дубенщини – вихованці районної спортшколи – завоювавши одну золоту та три бронзові нагороди.
Найкраще з них виступив вихованець Дубенської школи вільної боротьби Руслан Самолюк, який у фіналі переміг кандидата в майстри спорту з Рівного Петра Яковця та  став чемпіоном всеукраїнських змагань у ваговій категорії ( 85 кг)  – тренер Іван Ілюсь.
Бронзові нагороди у Сергія Надейна (48 кг), Іллі Климчука (26кг) та дебютанта змагань Дмитра Степанюка (24кг) – тренер Степан Ілюсь. Через хворобу не зміг взяти участь в змаганнях претендент на перемогу Вадим Бурлака.
Борці та тренери дякують за матеріальну підтримку начальнику районної організації ТСОУ Анатолію Нагачевському.