Борці Дубенщини повернулись з низкою нагород

Золото, срібло та бронза: борці вдало виступили на Всеукраїнському турнірі
VІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004 р. н. та молодші, пам’яті майстра спорту СРСР М.В. Свіржевського пройшов 12-13 жовтня в смт Ратно (Волинська область). У змаганнях взяли участь борці з Західних областей України та дві команди з Білорусі, загальною кількістю 173 учасники.
Добре на цих змаганнях виступила об’єднана команда Дубенщини (районна ДЮСШ, Будинок дітей та молоді, Смизька ОТГ), завоювавши одну золоту, дві срібні та чотири бронзові нагороди.
Найкраще з наших учасників виступили юні спортсмени зі Смизької громади: Кубик Яна (до 42 кг), яка, вигравши три сутички, стала чемпіонкою цих змагань та Нагалко Артем (до 38 кг) – срібна медаль. Ще одну срібну нагороду здобула Галій Катерина (до 32 кг) з Кривухи.

Бронзові нагороди завоювали дубенчани: наймолодший учасник змагань, восьмирічний Алєксєєнко Давид (до 25 кг), Літовінський Михась (до 29 кг), Климчук Ілля (до 35 кг) та Лаговська Софія (до 26 кг) зі с. Молодаво. Успішно на цих змаганнях виступила дубенчанка Грицюк Галина (до 38 кг), яка зайняла почесне п’яте місце. Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.