Батальйон тероборони з Дубенщини підвищив фахові навички (фото)

Резервісти з Дубенщини практикувались на полігоні
Рівненський полігон став на три дні навчальним майданчиком для офіцерів територіальної оборони з усіх Збройних Сил України, в тому числі й резервістів з Дубенського району.
Для вручення подяк та грамот кращим бійцям Дубенського батальйону тероборони на Рівненський полігон завітала заступник голови Дубенської РДА Ірина Кружайло, інформують в адміністрації.

На учбових ділянках Рівненського загальновійськового полігону інструктори навчального батальйону оперативного командування «Захід» продемонстрували офіцерам територіальної оборони сучасну ефективну організацію проведення занять з особовим складом. Їм показали передову методику підготовки, яку сьогодні широко застосовують в арміях країн НАТО.

Оскільки фаховий збір проводився на базі оперативного командування «Захід», окрема бригада територіальної оборони Рівненської області провела практичні заняття у системі «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» із залученням резервістів та військовозобов’язаних призначеними до складу підрозділів окремої бригади ТрО.

Учасники збору опановували методики проведення занять з інженерної, тактичної, військово-медичної, вогневої підготовки, засобів зв’язку, із практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї. Керівник збору тимчасово виконуючий обов’язки командувача територіальної оборони Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич високо оцінив підготовку та організацію занять оперативним командування «Захід» та відмітив роботу інструкторського складу.

(132)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.