Живий діалог митців Дубенщини та дітей

відкриття Тижн читанняУ районній дитячій бібліотеці відбулося відкриття Тижня дитячого читання під назвою «Я + бібліотека=зустріч»

Подарувати дітям радість зустрічі з книгою прийшли письменники та інші митці нашого краю – Микола Тимчак, Любов та Микола Пшеничні, Тетяна Собецька, Ярослава Савчук, Галина Мосійчук, які з радістю поділились своєю творчістю. Діти захоплено слухали їхні вірші, лічилки, потішки, небилиці, дотепи, які так і кликали на розмову про рідне слово, родину, друзів. Вони повчальні і ненав’язливо вчать дітей добру, ввічливості, поваги до батьків, до природи, виховують любов до навколишнього світу.

Родзинкою зустрічі стала презентація нових книг Т. Собецької «Лічить діток перепілка» та «Лісовик і звірята», яка своїми творами намагається залишити в дитячих душах позитивний емоційний слід. Тому весело звучали вірші із нових збірок: «Азбука доброти», «Віночок літер», «Абетка», «Теремок» та інші. Очі дітей, такі допитливі, променисті, усміхнені, випромінювали радість зустрічі з героями та авторами книг. Адже живий діалог з письменниками – це завжди цікаво і захоплююче. Гарним доповненням заходу стали виступи і самих читачів. Четвертокласники НВК «Школа -гімназія» читали вірші письменників–земляків та інсценізували нову казку Л. Пшеничної «Дзумка». Всі дякували за радість зустрічі та яскраві враження, які для юних читачів є завжди бажаними.

С. Олійник – зав. районною дитячою бібліотекою

(9)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.