За кошти ДФРР завершуватимуть садок і басейн

19 проектів Рівненщини подадуть на фінансування з ДФРР
Цього року фінансування з Державного фонду регіонального розвитку отримають 19 проектів Рівненщини. Їх перелік погодила Комісія з відбору інвестиційних проектів та програм
Серед них – будівництво та реконструкція спортивних споруд, проведення енергоефективних заходів, будівництво та реконструкція дитячих садків, бібліотеки, центру реабілітації інвалідів, відділень центральних лікарень, басейну тощо.
Цього року на програми та проекти передбачено близько 260 мільйонів гривень з ДФРР. Частину цих коштів спрямують і на Дубенщину, зокрема на реконструкцію басейну загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 7 по пров. Шкільному, 2 в Дубні та будівництво дошкільного навчального закладу в районі військового містечка на вул. Семидубська, 32б, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Рівненську ОДА.
«Торік на Рівненщині розпочалося будівництво великих та дороговартісних об’єктів. Коштів з ДФРР вистачило на виготовлення проектно-кошторисної документації, початок робіт або ж будівництво першої черги соціальних установ. У цьому році ми продовжимо працювати над 19 об’єктами, адже роботи необхідно завершити. Саме тому до переліку увійшли перехідні проекти з минулого року. Нових об’єктів чи програм цього року на розгляд не пропонуємо», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
Усі проекти обласна комісія подасть на затвердження КМУ, і лише після погодження розпочнуться роботи.

(382)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.