Як і за що голосують нардепи з Рівненщини

Як і за що голосують народні депутати від Рівненщини

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, за що голосують у парламенті народні депутати, які були обрані в мажоритарних округах Рівненської області.

Для аналізу був використаний новий веб-портал «Вони голосують для тебе», який напередодні запустила Громадянська мережа ОПОРА. За допомогою даного ресурсу кожен виборець може дізнатися, за що голосують в парламенті депутати, а також які «політики» (перелік голосувань за законопроект чи пакет пов’язаних законопроектів) вони підтримують.

Станом на 23 лютого 2016 року Рівненщину в Верховній Раді представляють п’ять народних депутатів, обраних в мажоритарних округах області. А ще 4 народні депутати є вихідцями з Рівненщини. Розглянемо трьох депутатів,  зокрема, ОВО №152 – Олег Осуховський (позафракційний, висуванець ВО «Свобода»), ОВО №153 – Юрій Вознюк («Народний Фронт»), ОВО №154 – Олександр Дехтярчук («БПП «Солідарність»).

ОЛЕГ ОСУХОВСЬКИЙ (ПОЗАФРАКЦІЙНИЙ)

Максимально голосує: за позачергові вибори Криворізького міського голови; за відкликання партіями депутатів місцевих рад; за відкриті дані; за володіння українською мовою чиновниками; за волонтерство; за декомунізацію; за електронну демократію; за легалізацію електронної комерції; за недовіру Кабінету Міністрів України; за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка; за поіменне голосування депутатами місцевих рад; за посилений контроль партій над депутатами усіх рівнів; за посилення захисту професійної журналістської діяльності; за прозорість власності на ЗМІ; за публічні закупівлі; за реформу науки та проти відтермінування електронного декларування до 2017 року.

Послідовно голосує: за антимонопольну реформу; за реформу державної служби; за реформу енергетичного сектору та за реформу житлово-комунального господарства. Переважно голосує: за державне фінансування партій; за електромобілі та за медіа реформу.

Послідовно не голосує: за добровільне об’єднання територіальних громад, тобто виступав проти створення сучасної та ефективної моделі державного управління шляхом децентралізації влади та передачі повноважень на місця. Максимально не голосує: за Бюджет-2016 та за протидію дискримінації. Ніколи не голосує: за законопроекти для безвізового режиму з ЄС.

Відвідуваність сесійних засідань: 93% (згідно результатів обов’язкової письмової реєстрації депутата в день голосування).

ЮРІЙ ВОЗНЮК (ФРАКЦІЯ «НАРОДНИЙ ФРОНТ»)

Максимально голосує: за позачергові вибори Криворізького міського голови; за Бюджет-2016; за відкликання партіями депутатів місцевих рад; за відкриті дані; за волонтерство; за декомунізацію; за державне фінансування партій; за законопроекти для безвізового режиму з ЄС; за легалізацію електронної комерції; за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка; за поіменне голосування депутатами місцевих рад; за посилений контроль партій над депутатами усіх рівнів; за прозорість власності на ЗМІ; за протидію дискримінації; за публічні закупівлі; за реформу науки та проти відтермінування електронного декларування до 2017 року.

Послідовно голосує: за антимонопольну реформу, за медіа реформу та за реформу енергетичного сектору. Переважно голосує: за добровільне об’єднання територіальних громад; за електромобілі; за електронну демократію; за посилення захисту професійної журналістської діяльності; за реформу державної служби та за реформу житлово-комунального господарства.

Максимально не голосує: за недовіру Кабінету Міністрів України та ніколи не голосує за володіння українською мовою чиновниками.

«Друзі по голосуванню» (депутати, що голосують подібно): Юрій Бабій (Народний Фронт), Валерій Давиденко (БПП), Давид Макар’ян (БПП) та заступник голови парламенту Оксана Сироїд. Голосування проти лінії фракції (коли депутат голосує не так, як більшість фракції/групи, до якої належить): 427 разів, тобто у 12% випадків. Відвідуваність сесійних засідань: 87% (згідно результатів обов`язкової письмової реєстрації депутата в день голосування).

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК (ФРАКЦІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»)

Максимально голосує: за Бюджет-2016, за відкликання партіями депутатів місцевих рад, за відкриті дані, за волонтерство, за декомунізацію, за державне фінансування партій, за добровільне об’єднання територіальних громад, за законопроекти для безвізового режиму з ЄС, за легалізацію електронної комерції, за недовіру Кабінету Міністрів України, за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка, за поіменне голосування депутатами місцевих рад, за посилення захисту професійної журналістської діяльності, за реформу житлово-комунального господарства, за реформу науки та проти відтермінування електронного декларування до 2017 року.

Послідовно голосує: за антимонопольну реформу, за посилений контроль партій над депутатами усіх рівнів та за реформу енергетичного сектору. Переважно голосує: за позачергові вибори Криворізького міського голови, за електромобілі, за електронну демократію, за медіа реформу та за прозорість власності на ЗМІ.

Максимально не голосує: за протидію дискримінації та за реформу державної служби, а ніколи не голосує за володіння українською мовою чиновниками та за публічні закупівлі.

«Друзі по голосуванню» (депутати, що голосують подібно): Вадим Підберезняк (Народний Фронт) та Владислав Севрюков, Іван Спориш, Володимир Мельниченко та Григорій Шверк (всі – Блок Петра Порошенка).

Голосування проти лінії фракції (коли депутат голосує не так, як більшість фракції/групи, до якої належить): 793 рази, тобто у 19% випадків.

Відвідуваність сесійних засідань: 97% (починаючи з листопада 2014 р.).

За матеріалами: ЧаРівне.інфо

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.