Понеділок , 20 Серпень 2018Home » Мiсто » Воїни-афганці провели урок мужності

Воїни-афганці провели урок мужності

На Дубенщині афганці спілкувались з школярами
Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав до учнів Смизької школи І-ІІІ ступенів завітали воїни-афганці Ярослав Страхарський та Леонід Мацеплюк.
Мета цього заходу – ознайомити дітей з однією із трагічних сторінок сучасної історії України, донести до юних сердець, що будь-яка війна – це безумство, катастрофа для людства.
Як повідомляють на сайті Дубенської РДА, зустріч була побудована у формі живої бесіди. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в роки Афганської війни.
Члени Дубенської міськрайонної Спілки воїнів-інтернаціоналістів висловлюють подяку керівництву Смизької школи за гостинний прийом та виховання патріотизму у підростаючого покоління.

(36)

Воїни-афганці провели урок мужності Reviewed by on . На Дубенщині афганці спілкувались з школярами Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав до учнів Смизької школи І-ІІІ ступенів На Дубенщині афганці спілкувались з школярами Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав до учнів Смизької школи І-ІІІ ступенів Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.