Власники автівок поповнили бюджети на півмільйона

На Рівненщині власники автівок поповнили місцеві бюджети на майже 554 тисячі гривень
554 тис. грн транспортного податку спрямували до місцевих бюджетів області за січень-березень 2019 року власники легкових авто, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню.
Лідерами серед платників податку є юридичні особи, які перерахували до місцевої казни регіону 419 тис. грн (76 відсотків від загальних надходжень). Внесок власників вартісних авто – фізичних осіб склав 135 тис. грн транспортного податку.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження транспортного податку зросли на 2%. Усього у Рівненській області перебувають на обліку 78 власників елітних авто – об’єктів оподаткування, серед яких 45 юридичних та 33 фізичних осіб (станом на 01.04.2019 року).
Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті (http: www.me.gov.ua) розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. У 2019 році – це 1 564 875 гривень (4173 грн * 375). Даний перелік містить дані щодо марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального. Фізичні особи – власники елітних автівок, зазначених у переліку, і є платниками транспортного податку.
Платники – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації до 20 лютого. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації, інформують у ГУ ДФС у Рівненській області.

(24)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.