Влад Корженевський очолив раду старшокласників

У Дубні діє міська рада старшокласників «Лідер»
У Дубні діє міська рада старшокласників «Лідер». До складу ради входить 7 комісій: «Дозвілля», «Милосердя», «Захист прав підлітків», «Здоровий спосіб життя», «Чисте місто», «Нова генерація», «Прес-центр». 25 вересня в Будинку дітей та молоді відбулись збори Дубенської міської ради старшокласників «Лідер.
На зборах ради, які фактично розпочинають діяльність органів міського учнівського самоврядування, лідери слухали звітну доповідь секретаря ради про діяльність ради у 2016-2017 н.р., обирали голову ради на 2017-2018 н.р., заступника голови, затверджували склад ради, координаційного центру та план роботи міської ради старшокласників на 2017-2018 н.р.
На заході були присутні заступник міського голови Василь Скринчук та методист з виховної роботи управління освіти Оксана Гуліда, які нагородили грамотами управління освіти Дубенської міської ради за результатами діяльності у 2016-2017 н.р. та за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування м.Дубна членів ради: Тараса Савчука, Анастасію Шевчук, Олександру Оришкіну, Назара Волошина; координатора органів учнівського самоврядування Аллу Альошко, педагога-радника Вікторію Коробей.
На зборах було запропоновано затвердити на посаді голови ради «Лідер» кандидатуру Владислава Корженевського, якого у червня цього року на ХІ обласному зборі лідерів учнівського самоврядування було обрано головою ради старшокласників «Імпульс». Члени ради одноголосно підтримали пропозицію і новообраним головою став Влад Корженевський. На посаду заступника з-поміж трьох кандидатур було обрано Тараса Савчука, голову комісії «Захист прав підлітків».
До складу координаційного центру увійшли: Владислав Корженевський, Анастасія Шевчук, Назар Давидюк, Тарас Савчук, Оксана Мудрик, Христина Смалюк, Дмитро Намчук, Юлія Бернадська, Тетяна Бондаренко.
Під час зборів голови комісій ради презентували плани роботи комісій, після чого затвердили план роботи Дубенської міської ради старшокласників «Лідер» на 2017-2018 н.р., взявши за основу плани роботи комісій. Зокрема, рада буде реалізовувати такі проекти: патріотичний проект «З Україною в серці», соціально-дозвіллєвий проект «Круто бути лідером», благодійний проект «Допоможи зберегти життя», екологічний проект «Майбутнє починається сьогодні», краєзнавчий проект «Дубно – княжий наш граде!». Також у 2017-2018 н.р. планується проводити уже вдруге соціально-освітній проект «Обмін школами». Після завершення зборів проведено патріотичний флеш-моб до Дня миру «Україна – це моя земля!» за участю вихованки Зразкової лялькової студії «Сонечко» Софії Макарук та Народного ансамблю танцю «Україночка».

(206)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.