Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Відійшов у вічність Володимир Гавриленко

Відійшов у вічність Володимир Гавриленко

Помер відомий багатьом дубенчанам директор Дубенського коледжу культури і мистецтв
21 вересня перестало битися серце директора Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ Гавриленка Володимира Миколайовича. Покійного знають на Дубенщині як талановитого музиканта, чуйного і мудрого керівника, прекрасну людину. Адже Володимир Гавриленко неодноразово очолював ансамблі, виконував музичний супровід, а останнім часом керував оркестровою групою та був художнім керівником ансамблю пісні і танцю «Душа». Покійний нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, управління Рівненської ОДА, ректора РДГУ.

Похорон відбудеться у суботу, 23 вересня. А попрощатись з Володимиром Миколайовичем можна буде цього ж дня у актовій залі коледжу об 11-12год.

(1599)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Відійшов у вічність Володимир Гавриленко Reviewed by on . Помер відомий багатьом дубенчанам директор Дубенського коледжу культури і мистецтв 21 вересня перестало битися серце директора Дубенського коледжу культури і ми Помер відомий багатьом дубенчанам директор Дубенського коледжу культури і мистецтв 21 вересня перестало битися серце директора Дубенського коледжу культури і ми Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.