Вдалі виступи веслувальників

Веслувальники Дубенщини показали високі результати під змагань в Україні та Угорщині

27-28 травня 2017 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат України з марафону на байдарках і каное. Вдало на цих змаганнях виступили спортсмени Дубенщини. Так, серед чоловіків бронзову медаль виборов тренер-викладач районної спортивної школи Лахита Віталій. Чемпіоном України серед юніорів став вихованець Дубенської ДЮСШ Братащук Владислав. А також в нашу команду залікові очки також приніс Сидорчук Володимир, який потрапив в сімку кращих.

25-28 травня 2017 року в м. Сегед (Угорщина) пройшов Кубок світу з веслування. Збірну команду України представляли спортсмени Дубенщини, які вдало виступили на перших міжнародних гонках цього року. Четверте місце в класі човна КL- 2 200 метрів, зайняв Синюк Микола, якому невистачило 0,062 секунди до бронзової медалі, в цьому ж класі восьмим став Вельгун Володимир.