В реабілітаційних центрах – непоодинокі випадки жорстокого поводження

Куди жителям Рівненщини варто повідомляти в разі протиправних дій реабілітаційних центрів
Триває на постійному контролі Рівненської місцевої прокуратури діяльність правоохоронних органів, направлена на виявлення та припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.
Діяльність таких закладів в Україні є невикоріненою. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження людей, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.
У зв’язку з цим прокуратура Рівненщини звертає увагу всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, установах соціального захисту, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури.
Повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймають у Рівненській місцевій прокуратурі за телефоном цілодобової «гарячої лінії» – (0362) 62-09-52 та на електронну адресу rivne@pro.gov.ua.
У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян.
За матеріалами: Прокуратура Рівненської області

(37)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.