Неділя , 19 Серпень 2018Home » Область » В обласній дитячій лікарні – нове обладнання

В обласній дитячій лікарні – нове обладнання

В Рівненській дитячій лікарні з’явився електричний операційний стіл
Електричний операційний стіл відтепер працюватиме в ортопедо-травматологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Нове обладнання придбали після перемоги в конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку.
Як повідомив головний лікар обласної дитячої лікарні, депутат обласної ради Віталій Бойко, вигравши конкурс, заклад отримав 2,9 млн. грн з державного бюджету на придбання комплекту обладнання. Ще 10% від суми надано з бюджету області.
У найближчі тижні в лікарню має надійти ще електронно-оптичний перетворювач – обладнання, яке дасть можливість медикам проводити операції на новому електричному столі в реальному часі.
«Раніше ми спершу робили рентген, а вже потім проводили хірургічне втручання. Натомість електронно-оптичний перетворювач дасть змогу робити знімки безпосередньо в ході операції. Лікар бачитиме все на моніторі в реальному часті», – пояснив особливість нового обладнання Віталій Бойко.

(107)

В обласній дитячій лікарні – нове обладнання Reviewed by on . В Рівненській дитячій лікарні з’явився електричний операційний стіл Електричний операційний стіл відтепер працюватиме в ортопедо-травматологічному відділенні Рі В Рівненській дитячій лікарні з’явився електричний операційний стіл Електричний операційний стіл відтепер працюватиме в ортопедо-травматологічному відділенні Рі Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.